Podviedol ma - čo ďalej?

Príspevok v téme: Podviedol ma - čo ďalej?
mi-sha

Zdravím, chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému, pretože si už sama neviem dať rady... Mala som priateľa, s ktorým som bola takmer 2 roky.. tieto letné prázdniny som na mesiac odišla do Ameriky a bola som úplne pokojná, mal moju stopercentnú dôveru, dennodenne sme si písali, kým som bola preč a bol jedným z hlavných dôvodov, prečo som sa po mesiaci tešila domov.. no keď som prišla späť, všetko bolo úplne iné ako som si predstavovala.. dozvedela som sa, že ma podviedol.. a nie raz! Úplne ma to dalo dole,nikdy v živote som sa podobne necítila.. strašne sme sa hádali, no teraz ma znovu prosí o šancu.. plakal mi do telefónu, potom sme sa boli porozprávať a vravel mi, že to bola jeho najväčšia chyba v živote, že si uvedomil, že chce iba mňa a presvedčí ma o tom, že to myslí naozaj vážne, že bezo mňa nemôže byť a tak ďalej, a tak ďalej... Ja som nanešťastie človek, ktorý dokáže veľmi rýchlo odpúšťať a ja sama tak strašne chcem byť znova s ním, ale na druhej strane ma to neskutočne žerie.. keď sa na neho pozriem, predstavujem si len to ako bol s inými, navyše tie baby často stretávam (som z malého mesta) a ide ma roztrhnúť... neviem, či by som s ním ešte vôbec dokázala mať sex... pred spaním nemyslím na nič iné tiež iba na to, proste vkuse mi to behá po rozume, neviem sa s tým vyrovnať, veľmi ma to trápi.. čo robiť? Ako sa cez to preniesť, keď ho ešte stále tak veľmi ľúbim? Ja vôbec neviem ako ďalej...

mi-sha

.. a to ze ma podviedol by som sa vlastne ani nedozvedela od neho sameho, ale nejako sa to dostalo ku ludom, ktorych poznam (byvam v malom meste, tu kazdy hned o vsetkom vie) a to bol este horsi pocit, ze mi to oznamili iní a nie on...

mi-sha

Mate pravdu, som hlupa, ale proste to nejde len tak to vsetko zahodit a ist dalej, som typ cloveka, ktory sklamania preziva velmi tazko a hnevam sa sama na seba ze nechavam sebou takto manipulovat.. co som sa snim odvtedy par krat stretla, tak mi tlacil kaleraby do hlavy, to je jasne, ja som bola neutral.. ale ked som sama a premyslam nad tym,kdekolvek a kedykolvek, pride mi nechutny a ze uz s nim fakt nechcem byt, ale potom sa mi znova ozve alebo sa stretneme a som tam kde som bola.. musim s tym uz raz a navzdy skoncovat velmi ma to nici a nezniesiem ten pocit byt klamana

hapishit

Mna vzdy zaujima ze preco niekto niekoho podviedol.viacej otazok ma napada napr.ci muz kt podviedol svoju zenu urcire este miluje svoju zenu.a co je prirodzene ak muz je monogamny alebo vela skusa s roznymu zenami.ci by ta aj tak podviedolak to klape medzi vami.a co ta trapi pri myslienke ze ta podviedol ci s nou nezazil nieco co s tebou nie a viac ta uz nemiluje.falt ze nie si jedina ziaduca zena a fakt ze aj ine pekne zeny vyskusal alebo ze si budes musiet hladat ineho.ci ta este niekto bude chciet.

jgdggc

poznam par ludi , ktori vo vztahu podviedli alebo boli podvedeni. a ani jeden z nich s tym po prvom raze neskoncil

elena...

poviem k tomu len toľko, že s priateľmi by si nemala spávať, ujasni si základné veci a odbúrajú sa ti problémy podobného druhu.

Agnes998

Presne ako pises, uz by si mu nemohla verit a stala by si sa paranoidnou. Mne sa to stalo tiez pri byvalom, poza moj chrbat sa stretaval este s jednou babou, velmi som ho lubila, tak som sa nakoniec k nemu neskor vratila, ale uz nikdy to nebolo dobre, neverila som mu, bola som paranoidna, ten vztah bol potom vacsinou uz len zly, nemalo to zmysel, nakoniec sme sa aj tak rozisli. Neurob tu istu chybu co ja, usetri si nervy a ukonci to hned. Ja viem ze to boli, ale ako sa aj spieva v jednej pesnicke, co boli to preboli. Caka na teba niekde nejaky lepsi.

Dadula56

Misha pocuvaj (alebo citaj)aky skrat?Skrat je nieco chvilkove...on bol snad v skrate mesiac v kuse?Naco ho vobec pocuvas, naco sa s nim kontaktujes?A este sa zamysli nad tym ako je mozne, ze v kratkom case nasiel viac nez jednu ochotnu? Ja teda neviem ako to v bare chodi, ale zeby az take uspechy boli za mesiac sa mi nezda. Alebo teda na tom fakt zapracoval aby si nejaku dohnal do postele (co teda zasa ide od definice toho udajneho skratu). Neboli to nahodou nejake co obstastnil uz pred tymto "skratom" a ty si sa o tom nedozvedela?Co je nechutnejsie?Vyber si.
Fero to napisal drsne, ale ma kus pravdy...