Ten pravy / Ta prava

Príspevok v téme: Ten pravy / Ta prava
neviem..

Prosim vas, napiste mi ako ste spoznali, ze ste s tym pravym /s tou pravou? Ja sa v tom volajak mocem, ale nechcem tu primarne riesit seba. Skor len tak nahliadnut nejake signaly v podobe sitacii a pocitov ako ste to rozoznali vy. Mozno nieco z toho bude suzniet i so mnou a v tom mi to "trkne"... a mozno aj nie. Kazdopadne, potesia ma vase postrehy-pribehy v tomto.
Velmi pekne vam dakujem - kazdemu, kto sa v tejto teme zapojite.

neviem..

Mne vztah zatial ako taky tak celkom dopriaty nebol - dosial vzdy tie spoznavania skoncili "pred" zacatim daneho vztahu. Beriem to tak, ze nase duse vycitili, ze pre seba nie sme stvoreni a tak sme v tom ako osoby nepokraovali. Inak si to totiz vysvetlit neviem..

anonym č.10

Ale tak myslím si, že pokiaľ to ale neskúsiš, tak nezistíš či môže byť ten pravý, spočiatku sa ti človek môže javiť ako ľavý, ale vzťah mení ľudí a to výrazne a možno sa ani nenazdáš a uvedomíš si to, že je to naozaj ten pravý.

pandorica

Vlastne som chcela povedať, že rozumom som stále váhala, či nám to spolu výjde, či je on už ten pravý, či ho milujem dostatočne, či on mňa...No, nebola som úplne presvedčená o tom, že sa za neho chcem vydať a prežiť s ním celý život.Ale vnútri, v srdci, to muselo vedieť moje Ja.Aspoň tak to chápem teraz.

pandorica

Ja osobne som si nebola istá, že je to ten pravý ani tri roky po svadbe.Lenže potom prišli kadejaké životné skúšky a križovatky a on vždy stál pri mne ako môj neohrozený hrdina, nikdy ma neponížil, neurazil(Aspoň nie úmyselne).Tisíckrát splnil želanie, ktoré som ani nevyslovila.Takže teraz viem, že vtedy pred svadbou, keď som sa rozhodovala intuitívne, nerozmýšľala som moc nad tým, čo bude po svadbe, som asi vedela, že je to ON.

neviem..

Nie, s takymito myslienkami asi nemozem byt vo vztahu ziadnom, pokym sa neukaze, ci som s tym pravym clovekom alebo nie. Robim taku vnutornu sondu hlavne o ludoch, ktori v mojom zivote v takom zmysle uz boli pritomni ci su.

anonym č.10

Môžem sa opýtať, takú otázku? si práve vo vzťahu a opremýšľaš nad tým či je alebo nie je pravý? Alebo len premýšľaš nad tým, či je vôbec možné niekoho takého stretnúť? Pretože v poslednej dobe si kladiem rovnakú otázku a dosť často a hľadám na ňu odpoveď, no stále nič.