Koľko ľudí toľko chutí

qwertinka

ved ja netvrdim, ze na neho cakam :) ja pisem, aky typ muza sa mi najviac paci, nie aky sa mi pacia vo vseobecnosti, lebo na to nie je sablona, kto cloveku pripada sympaticky

qwertinka

moj ideal? (to uz som si pocas zivota "vysnivala", nebolo to tak vzdy)

Vysoky, mohutny, so sirokymi ramenami a pevnymi rukami, nie mastny, no nie nevyhnutne vyrysovany. zabavny, spolocensky, mierne sarkasticky, realisticky rozmyslajuci, no s nadhladom, otvoreny inym nazorom ako vlastnym, ochotny pocuvat, diskutovat, otvorene hovorit o svojich vnutornych pochodoch, vzdelany, velmi inteligentny, rad cestujuci, rad turistikujuci, rad kulturu, rad pozitky zivota, no majuci svoje hranice, sebauctu a uctu k inym. tak trosku kurva schopna kopat za seba, no socialne citiaci, lojalny voci svojim priatelom a blizkym, no uprimny, netahajuci medove motuzy popod nos v zaujme zachovania pokoja, racionalne sa drziaci pri zemi, no schopny ist si za svojimi snami. hlboko si vaziaci svojich rodicov, no nepovazujuc ich za modly bez jedinej chyby, dostatocne samostatny, no schopny prijat pomoc, tuziaci zdielat svoje zaujmy aj s inymi, no nie odkazany na pritomnost inych. bez naivnych idealov, no aj tak vaziaci si vsetko zive na svete. nie bezchybny a ochotny akceptovat chyby druhych, upozornit na ne a byt upozorneny bez vztahovacnosti. este nech ma podobne sexualne ladenie ako ja a je na nizke tmavovlasky. no ktora by ho nechcela? :D

Meretseger

Spriaznená duša (teda psychicky narušený cvok z PK XD ale nie, hoci momentálne také čosi mám), umelecký typ, intelektuálny, inteligentný a nie primitív... Potom nech si vyzerá ako chce... :)

pandorica

Ale vážne.Hlavne musí byť tolerantný so zmyslom pre humor, no a nemal by to byť úplný ignorant a primitív.Na výzore v podstate ani nenáleží, ide o to, aby fungovala chémia a vedeli pochopiť jeden druhého.

lilyiankaa

nesmie zo seba robiť frajera, musí pekne voňať, byť čisto oblečený, žiadna špina za nechtami, inteligentný, zodpovedný, žiadny hulvát čo bude pľuť na zem ....
konkretizovať vzhľad nebudem, to je individuálne.... i keď ja som skôr na zeleno alebo modrookých s bledšími hnedýmni vlasmi alebo špinavý blond ...