Zapal v tele

Príspevok v téme: Zapal v tele
markovicka

Viac ako rok chodim na vysetrenia a po dlhom case si lekari myslia,lepsie povedane ani sami nevedia co,ale ze asi mam urcity druh artritidy,ale vseobecne autoimunitne ochorenie,najprv som mala asi 3 roky palenie zahy,brala som antacida,potom mi dali dalsie,ale kedze som nevidela zmenu tak som zacala citat a dozvedela som sa ze dovod moze byt prave malo kyseliny.Stale si myslim,ze tie antacida mi narusili creva,mala som aj dlhodobe zapchy,potom som rok nemohla hybat s ramenom,iba som dostavala lieky na bolesti,tie som nebrala,vlastne som nikdy nebrala lieky,vzdy davam na prirodu,ale akosi sa to nazberalo a potom mi nasli zapal v ramene,zapesti,na chodidlach.Ja som presvedcena ze to ma suvislost s crevami a to prekyslenie.Stravujem sa celkom zdravo,ale k tomu sa dostavam do menopauzy,bolesti hlavy a klby raz je lepsie,raz horsie.Kupila som si vitaminC,acidophilus,pivovar.kvasnice,vit.E,Betain hydrochloride,zinok,magnezium,vit.D3,melasu,sodu bikarbonu,ashwagandhu,zeleny jacmen,ale je toho vela a neviem ci to mozem pouzivat naraz.A ako by som mohla doplnit estrogen,objednala som si aj Yam,sodu bikarbonu som brala casto,teraz sa snazim menej,neviem ci ju mozem pouzivat aj do caju a este pouzivam solanku.A vazne uvazujem nad MMS,ale este sa neviem rozhodnut.Raz mi opuchne koleno,raz zapestie a bolesti koluju hore-dole.K tomu mam opakujuci sa kasel,vraj lahky druh astmy,alergiu nemam,kasel trochu ustupil.Kupem sa v himalajske soli,epsom a trochu SB.

markovicka

tou urazkou som myslela predchadzajuci prispevok,ked kabel reagovala ze len kyvla rukou a sa zasmiala a to som este len prvy krat pisala a skor som sa chcela poradit,zistit nieco nove a pod.urcite nie som vseved,preto som vlastne aj tu a ked zrazu ochoriete,mate strach a vsetko dokopy

ni-ka

kabel neuraza,len je uprimna...a vie o com pise,chodime sem dlhsie a sledujeme ako radi RNG...kabel je zdravotnicka a ja ti to pisem podla vlastnych skusenosti:)
NURCH je narodny ustav reumatickych chorob, to najlepsie co mame na slovensku co sa odbornosti tyka...
estrogen je obsiahnuty v YAMe,ma sa vraj brat v menopauze ale na druhej strane,autoimunitne ochorenia v case menopauzy zvyknu ustupit aj same,cize je dost mozne ze by uz ta liecba nemusela byt taka drasticka...poznam zeny ktore boli liecene chemoterapeutikami aj kortikoidmi a dnes uz neberu nic a su v remisii a bez priznakov...nemusis sa bat tych liekov,maju sice aj vedlajsie ucinky,ale vacsinou vymiznu po uzivani liekov...a prejavia sa az pri dlhodobom uzivani liekov...

markovicka

Dakujem nika,ale stale neviem v com je ten estrogen co beriem a co s tou menopauzou,ked chyba estrogen,tak su tiez problemy,moja dcera ho ma malo,tak musi brat HAK.A co je prosim ta NURCH ?A nepovedala som ze uplne odmietam liecbu,len ze nechcem brat lieky,hlavne tie drasticke,ale ak nie je ina moznost tak sa tomu nebranim,je vela ludi co sa vyliecilo bez liekov,preto su rozne fora,aby sa ludia informovali a radili a nie aby sa urazali ako napr.kabel,ty si tu asi z nudy

kabel

markovicka, naco vobec chodis po lekaroch, ked odmietas ich liecbu? Zbytocne plytvas energiou, casom, peniazmi... zariad sa podla RNG, ked odmietas lieky a svoje stavy si studuj a konzultuj s nim na jeho stranke. Urobis lepsie, ak nebudes dalej zneuzivat system zdravotnej straostlivosti, nikto ta nenuti sa liecit, ani ta nikto do tej ambulancie nepritiahol za ruku. Kup si betain HCl, samento, olivove listy a uvidis, ako ta to vylieci.

ni-ka

ja by som radsej kratkodobo brala ten sulfazin a zbavila sa toho najhorsieho ako potom dozivotne byt na liekoch...a ver mi ze na nich urcite skoncis a ublizis si este viac ak budes brat len prirodne doplnky...preto su to aj DOPLNKY,ze sa beru len ako doplnok k liecbe...
a ano,estrogen zvysuje autoimunitu,preto aj autoimunitne ochorenia maju najma zeny a suvisia s hormonalnym profilom...ale to je nadlho...
a podla seba ti radim,nepodcenuj lekarsku liecbu,autoimunitne ochorenie nie je chripka,ze sa vylieci cajom,na to treba presnu liecbu,individualnu pre kazdeho pacienta zvlast...ma svoje presne postupy,kedy treba aku liecbu nasadit...a poznala som aj pripady co sa liecili doplnkami-jedna uz nie je medzi nami a druha uz nema funkcne oblicky...ta druha spominana tiez chodila na toto forum a neverila lekarom a po dvoch rokoch bola rada ze ju zachranili v poslednej chvili...ale to ti tu ziadny bylinkar nenapise...preco asi???

markovicka

Zatial som nebrala estrogen ale asi ten yam ho obsahuje,ten je odporucany pri menopauze a v menopauze chyba prave estrogen,ale ze ten podporuje autoimunitu,to som nevedaela,tak teraz uz naozaj neviem co mam robit,nikdy som nemusela brat lieky,neviem ci teraz ten sulfasalazine brat spolu s vyz.doplnkami alebo to nema vyznam a ci to nema vela vedlajsich ucinkov,niekde sa pise ze je to chemoterapeuticka liecba

markovicka

Doktorka mi vcera povedala ze ak zacnem brat sulfasalazyne ze po 3 mesiacoch sa to moze vyliecit,neviem ci to nema vela vedlajsich ucinkov a vlastne ani neviem co mam robit