malý vojak

bircof

no takze, je to v pohode.....na to ze mas 15 rokov, u muza rastie penis priemerne do 19 roka zivota.....vakuova pumpa je eroticka pomocka, kt nema vplvy na dlzku, len ma vyloval erekcie....pripadne ejakulaciu....ale o tom terz nechcel....penis nie sval ako taky, ale je mozme ho predlezit, operaciou do 10 cm....s pouzitym techniky :) bez operacie sa predlzit, ale riskujes tam stratu erekcie, takze neodporucam, specialny sval je to preto, lebo moze dot k natrhnutiu vaziva a vazivo je sval....cvicit mozes prostatu, prerusovany mocenim-----co zabezpecuje dlhsiu vydrz pri sulozi a v starobe mensie problemy s prostatou.....

kupelnik

no ono zalezi aj odkial ho merias :D
ak od semmenikov tak bude mat viac ak logicky od vrchu (brucha) tak bude to menej...
hehe si pametam ze ked som bol maly (12-13) som mal dakych 10cm a ze mam maly... :D a ono to vyrastlo ako z vody :D 1.6 nasobok :D

.........

Neboj, este par rokov porastie. Penis nie je sval a nijako si ho vycvicit nemozes. A keby autoerotika pomahala, tak by si po uliciach videl same zeny, lebo muzi by doma posilnovali. A vakuova pumpa je pre panov, ktori potrebuju pomocso stoporenim.

juchacha

musim oponovat "skusenemu",
penis nie je sval!
Mozete si to najst aj v ucebniciach Biologie pre stredne skoly :)

skuseny

ako vidis su aj zeny ktore budu spokojne... ale ak mas byt aj ty spokojny.. skus zacat troska posilovat.... autoerotika ozaj pomaha... skus aj par cvikov, je to predsa sval, pocul som o presnom sposobe ohybania, a vraj aj vakuova poumpicka pomaha, tak skus... to je zasa na principe balonika... proste ho nafuknes a je to

cica

nerob si starosti lebo mas v sebe aj ine hodnoty,ktore su ovela dolezitejsie!nad tym sa netrap to nie je vec na smutok alebo zarmutenie!!! ver tomu