ako si najst skusenu zenu?

Príspevok v téme: ako si najst skusenu zenu?
jefferson

mam 22 rokov, som sympaticky chalan a stale panic,problem je ze som dost hanblivy. Na tomto fore som si precital,ze najlepsie je nechat sa zaucit starsou zenou, tak ma to posmelilo,a skusal som zonamky a vyslovene zeny,ktore za peniaze ponukaju sex,ale akosi nemozem ziadnu zohnat,ked napisem neodpisu,ked volam nedvyhaju? co mam robit,kde najst taku? a co si myslite otejto teme?

upppps

ja mam 22 a som panna, moj chalan je odo mna starsi o tri roky a tiez je panic, zatial sa len "spoznavame".ale uz teraz sa tesim na nas prvy sex, nemala som nikdy problem s tym niekoho si najst len na sex, ak by som chcela, ale asi som cakala prave na neho, najdi si pannu a skusaj to snou pomaly- dotyky, oral a ... uvidis bude to super,budete sa ucit postupne

jefferson

a v dnesnej dobe je taka mala pravdepodobnost ze si najdes pannu. takze bud si isty,ze si najdes skusenu,tak potom nebudes musiet tolko ziarlit na jej byvalych.

jefferson

To je blbost, ziadne cakanie, hladaj si zenu nech ta zauci, zbavi ta to velkeho bremena.Vela ludi je toho nazoru,ze kazdy si skvor ci neskvor najde pravu lasku a bude stastny,ale to neni pravda, pretoze na svete zostava stale vela starych dievok a muzov.A ked si najsdes skusenu,povedz jej ze pre teba je to prvy krat a ona bude nezna. Nik by si nemal odopierat sex, a neskvor pride aj laska ci budes panic alebo nie.

zienka

Prava laska len pride a neskusaj to nasilu, len kvoli tomu, ze si panic. Mozno najdes pannu a budete sa obaja citit v pohode, bez komplexov a bez skusenosti. A mozno stretnes skusenejsiu a sex ti tak zachuti, ze sa ho nebudes vediet nabazit. Nechaj sa prekvapit:)

jefferson

ja som z Nezabudkova a brutalne nerad cakam,len skoda ze ste mi nenapisali,ze kde najst skusenu zienku,
Alebo ak si to nejaka skusena zienka precita a bude mat zaujem,nech mi napise na jaroslav53@post.sk :-))

gazometer

Ty chces sexovat alebo sa z lasky milovat. Lebo to je rozdiel... ked ti mozem poradit, tak radsej cakaj na tu pravu tak dlho ako len musis. Oplati sa to...to hovorim, lebo aj ja som dlho cakal a aj sa mi to oplatilo.

ocko

nuz nikam sa nemusis hnat.
ono to pride samo.
Tiez som bol neskuseny, a mam frajerku skusenu a vobec jej to nevadilo...