Cinkanie v mieste stiku hlavy a krku

Príspevok v téme: Cinkanie v mieste stiku hlavy a krku
alkex123

Zdravim,
uz dlhsiu dobu pozorujem ze pri chodzi mi cinka v krku/hlave niekde kde sa stretava hlava s krkom. Neviem to lepsie opisat ani vygooglit sa mi nic nepodarilo. Jednoducho ked spravim krok tak cink, krok-cink... je to ako keby miniaturne puknutie krku ale v neobviklom mieste az skoro hore na zaciatku hlavy zozadu, a naozaj to pripomina az take cinkanie. Mam 17 a dlhsi cas problem s krcnou chrbticou, snazim sa s tym nieco robit, cize cviky, uvedomenie si problemu a tiez snazim chodit rovnejsie... Je to skutocne otravne, napriklad dnes cely den pri chodzi to pocitujem a v minulosti som to mal tiez ale vzdy to zmizlo. Pravdepodobne to sposobuje aj nadmerne pukanie v krku ktore posledny tyzden zazivam. Viete mi niekto poradit co to moze byt alebo citili ste nieco podobne aj vy? je to trosku otrava a okrem toho ja som taky typ cloveka co si hned domysla a kedze ja mam celkom velke bolesti v krcnej chrbtice hlavy aj napriek tomu ze uz cez pol roka navstevujem dvoch neurologou a cvicim (na chrbticu, nie bodybuilding :D). Cize sa uz zacinam strachovat ci to nemozu byt napriklad cisty na mieche, o com som uz cital ze tiez sposobuje celkom slusne bolesti krcnej a hlavy. dakujem

radka_27

Dobrý deň, zistili ste nakoniec z čoho ste to mali. Tiež mi cinká na ľavej strane už roky a hrozne ma to pri chôdzi vytáča.

Deria

alkeks, len ty pekne chod k doktorovi a neboj sa, nic si nenamyslaj, nebude to take zle!:) pravdaze to moze byt aj z chrbtice ale nevymyslaj si hned nejake cysty na mieche, nechaj to radsej na doktora!:)

ujo kozmo

Tu ma len napadá aby si si skúsil s tým nacvičiť nejaké číslo a vystúpil pred publikum. Našiel som aj nejaké vzorové video na youtube : www.youtube.com

P.S. Ak sa bojíš vystupovať pred publikom tak ti to aspoň poslúži miesto MP3 prehrávača.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.