očný lekár

irena58

Chcem sa spytat ake su priciny vzniku astigmatismu, preco dochaza k tymho zmenam...nenasla som to nikde vysvetlene?

caja

Uz 8 rokov sa bezvysledne liecim na tzv. cervene oci.Alergia to nieje.Vystriedala som lekarov.Uzivam spesalerg,no oci su stale cervene.Mam z toho komplex.Najde sa niekto,kto mi pomoze,poradi?LEKAR POVEDAL,ZE INAK TO UZ NEBUDE

damaxy

moja lekarka mi vyšetrí oči,že čitam z tabule apotom mi to ešte premeria prístrojom.Vraj takto sa daju dioptrie zmerat aj v očnej optike,no nie v každej.Pá.

neana

Mojej dcére nato, že bola prvykrát u očnej lekárky, nasadila vysoké dioptrie a mne sa to absolútne nepozdáva, pretože by som si určite všimla, že ma až taký slabý zrak. O týždeň nato jej dioptrie zmenšila, teda opravila svoj výrok. Mne sa to vôbec nepozdáva a preto by som chcela navštíviť iného lekára. Buď mi to potvrdí alebo vyvráti. Je to moje dieťa a nechcem jej pokaziť zrak na základe zlého vyšetrenia.

horalka

Neana,nepíšeš o akú chorobu sa jedná.Moja mamka chodí do nemocnice na Rastislavku, ale napíš o čo sa jedná