Bolest klitorisu - výrastok

Príspevok v téme: Bolest klitorisu - výrastok
EmkaKK

Dobrý deň. Už asi 2mes. ma boli klitoris. Kedysi sa mi to stávalo občas, ale teraz to mám stále. Stalo sa mi to v jeden víkend, keď ma aj seklo v spod. časti chrbta, buď od zimy, alebo z presilenia, neviem či to spolu súvisí. A nejde len o tú bolesť, ale najmä o to, že keď sa ho dotknem cítim tam (tesne nad) niečo tvrdé, ostré a to je to, čo bolí. Bolí to len pri pritlačení, alebo pri dotyku, taká rezavá bolesť, často aj v pyskoch. Tá tvrdá ostrá hrčka niekedy zmizne, ale to len tak, že je \\\\\\\"hlbšie\\\\\\\" alebo je príliš vystúpená a vtedy bolí. Po sexuálnom styku je \\\\\\\"hrčka\\\\\\\" menšia, viac dole, ani bolesť veľmi necítim. Mávam aj časté zápaly, s kt. si moja doktorka doteraz nedala nadobro radu. Riešila som s ňou aj toto a však nič necítila a tvrdila, že to bude žliazka, alebo naposledy, že mám navštíviť urológa. Neviete mi poradiť, čo by to mohlo byť? Ďakujem

Nikinka234

Vedeli by ste mi prosim povedat, co je to ta zliazka? Ja som si naposledy tesne pod klitorisom objavila take dva male vyrastky. Nepamatam sa, zeby som ich tam predtym mala. Su uplne malinke, na dotyk "tvrde", maju telovu farbu, nebolia, ani sa nerozsiruju dalej. Mna vsak chytila panika, ze co to moze byt (bala som sa genitalnych bradavic) a tak som bezala okamzite za gyndou. Pozrela si to a povedala, ze to nie su bradavice, ale len zliazky. Cela stastna, ze to nie je nic hrozne som sa jej aj zabudla opytat, co to akoze tie zlazky su.....

EmkMM

Pri posl. prehliadke mi povedala, že si mám dať spraviť testy na cukrovku,tak isto či nemám niečo so žalúdkom a mám ísť na imunológiu,lebo zápaly mi rieši už asi 3 roky v kuse a na nič neprišla, zatiaľ čo sestre to lekár vyriešil, aj ona s tým máva problémy. Až teraz moju gyn. napadlo, že to už treba riešiť. Už som chcela od nej teraz ísť preč.

Toska

Pani Emka,ja by som už davno zmenila gynekologa,keď si nevie rady so zápalom.Ten problem s nim može súvisieť.

EmkaKK

Ďakujem za odpoveď. A môže to trvať aj takto dlho? Lebo naposledy mi gyn. povedala, že mi tam nič nevidí a mám sa obrátiť na urológa. Ale ono ma to fakt veľmi bolí, len to proste nie je až tak "viditeľné", resp. hmatateľné práve vtedy, keď som u nej

kabel

niekedy sa v tejto oblasti zvyknu robit male abscesy, aj v oblasti zliazok (zliazke sa upcha vyvod a vnutri zhnisa)