Averzia

pandorica

Ale ja som ťa vôbec nechcela nahnevať,nemôžem za to, že to vidíš inak ako ja.A tiež ma zaujíma...To vážne pri sexe, pardon pri milovaní zažívaš len jeden a ten istý pocit?Tak v tom to asi bude, že si iný nezažila, alebo si nemala toho správneho a ten správny sex, lebo ver mi, nie je to stále jeden a ten istý pocit, aj keď si stále s tým istým mužom.A myslím, že keď sa máme s mužom po 17rokoch ešte stále chuť sexuálne blázniť, o nejakej láske to asi predsa len svedčí, nemyslíš?

Dadula56

Averzia, ty len teoretizujes...mala si vobec nejaky vztah (aj na sexualnej rovine), ktory trval dlhsie?(A rok alebo dva nie je dlhy vztah).
Vacsinou ak sa niekot preje toho druheho, najde si tretieho a nezacne experimentovat. Ak sa raz toho druheho "prejem" tak naozaj nebudem mat chut s nim skusat nejake inovacie v posteli. Nie je to logicke?
Vtzah ma byt o laske, ale unika ti to, ze sex (alebo teda to milovanie) je velmi dolezita sucast toho vztahu. Ak by nebola mozes mat vztah aj s najlepsou kamoskou. V podstate je cely ten vztah o tom, ze sa s danym clovekom mozes sparit. Nech ti to zneje akokolvek vulgarne. Priroda to tak zariadila...
Je preukazane, ze sex a jeho kvalita variuje rovnako ako vztah (t.j.kriza vo vztahu znamena aj krizu v sexe). Lasky ti pri experimentovani nepribudne, ale ziskaju sa nove zazitky a spojenie dvoch ludi sa upevni (a ano aj na duchovnej rovine). Len by som sa tym netrapila na tvojom mieste pokial nemas vztah, ktory uz minimalne tych 5 rokov za sebou ma. Pretoze potom sa riesia uz ine problemy, nad ktorymi sa nema zmysel zatazovat v prvom roku napr. A este by ma aj zaujimalo ake experimenty myslis...aby sa nestalo, ze si teraz myslis, ze tu vsetci robia nejake sado maso praktiky z nudy.

Averzia

Pandorica,

Mna vobec tymto nenahnevas, vobec nie si prva s takymto nazorom, preto sa v tom utvrdzujem este viac. Ale nenahnevas ma. Vies, laska ma rozne farby, napriklad nenavist. Ale o tom potom. Kludne si daj rychlovecku kde len chces a bud presvedcena o svojej pravde.

pandorica

Milá averzia, ak to skutočne vidíš takto, tak potom mi ťa je úprimne ľúto, a ešte viac mi je ľúto tvojho potenciálneho priateľa. A "sexyhrátky" lásku nepridajú, len ju urobia farebnejšiou, ale podľa všetkého, tebe stačí jedna farba,načo ich vidieť všetky.

Averzia

Tak nech sa nemiluje, keby mu malo s toho šibnúť. :-) Nech si vyberie či nechce vôbec nič, alebo milovanie no nie:-)Aj tak pri sexe cíti jeden a ten istý pocit, o to sa nebojím že by sa toho ľudstvo prejedlo...to sa už človek preje konkrétneho človeka, preto experimentuje, čo už sa veľmi nedá povedať, že je to z lásky, ale z nudy. Ako sa oživí konkrétne? No láska asi zrejme nepribudne. A vzťah by mal byť o láske ;-)
Tak snáď budem výnimka v tomto :-) A keď nie, tak radšej sa na to vykašlem.

pandorica

No neviem ako vy, ale keď je niekto v manželstve 17 rokov a mal by sa len milovať, tak by mu asi šiblo.17rokov s jedným chlapom a len milovanie, to akokeby si jedla 17rokov len veterníky.To sa preje každému.Tak ako aj milovanie.Potom sa experimentuje, sexuje, blázni a vymýšľa.Pretože ak je nuda v posteli, je aj vo vzťahu, lebo ako vieme aj partnerská láska prechádza rôznymi formami.A ja teda na experimentovaní nevidím vôbec nič zlé,taká rýchlovečka v kabínke na kúpalisku, oživí taký vzťah, že až iskry lietajú

Hrac

a kto urcuje hranicu co je v sexe/milovani normalne a co je uz experiment? Ved ak nechces tak nechci, druhych si nevsimaj. Ries seba a svoju buducnost v pripadnom novom vztahu. ;-)

Averzia

Dadula56 ano mas pravdu, lenze tomu predchadza jeden dlhyyyyyy proces ktory vo mne vyvolava "chut" riesit to aby som v buducnosti vlastne nemala problem najst si vztah....skratka, aby sa mi nezhnusil . tak to riesim.

Dadula56

Pokojne si mozes zvolit ten postoj, ze sa ta to netyka. Do spalne ti snad nikto nelezie. Ide o to, ci su dvaja spokojni so svojim sexualnym zivotom. Niekto potrebuje skusat, niekto ma rad klasiku a istotu, ze vie, co bude nasledovat. Ja stale nerozumiem ako sa to teba konkretne dotyka. Jedine, ze si mala partnera, ktory to do teba hucal a ty si z toho teraz mimo a priam vypichujes situacie, kde sa o tom hovori. Zijeme v rovankom state predpokladam a ja sa s tym stretnem tak maximalne v kaviarni, ked su predhodene rozne zenske platky a precitam si nadpisy. Takze si myslim, ze vyhnut sa tomu da.