Averzia

phoenix

Celý život len misionar by bola riadna nuda...ale tiež odtiaľ potiaľ, niečo môžem a niečo robiť nebudem. Je to na dohode.

Dadula56

Averzia, vyhybaj sa teda tym veciam, ktore ta irituju. A hranica dostojnosti je u kazdeho ina.
Nebudem tu teraz tvrdit, ze sa veci ako nasilne dotlacenie do praktik nedeju (nie fyzicke nasilie, skor masirovanie mozgov zenam, ze ak neurobia v posteli to a ono, tak si neudrzia muza plus natlak zo strany muza ako on by to strasne chcel), lenze to je znova otazka, ktora sa vlastne teba netyka, kedze ty tak nefungujes. Skor mozes len polutovat tie zeny, ktore su labilnejsie a dostali taku vychovu, ze si nechaju robit nieco, co im je nechutne a ponizuje ich.

Averzia

LILIII vysvetli mi v com zhadzujem??? a o co viac ako si ma zhodila ty v tom, ze milujes pestrost a vyuzivas vsetko,co ti zivot ponuka? v com som ta zhodila ja??

LILIII

Moja zlata ,ty si TRAFENA a snazis sa zhodit kazdeho co nezdiela tvoj nazor . Nauc sa respektovat ,lebo kolko ludi tolko chuti !!!!

Averzia

Ja sa zas snazim robit veci tak, aby som ich neskor neolutovala. A mne netreba vyskusat vsetko, mne staci intenzivne skusat to, co ma bavi, fascinuje, co by som velmi chcela, co dava zmysel. Ja zas milujem toto :-D Ale sex v tomto pripade to nie je.

LILIII

Ok Averzia tvoj nazor respektujem . Ja som trosku zivel a potrebujem skusit vsetko ,co mi zivot ponuka ,ak ponuka beriem ,lebo milujem pestrost

Averzia

Dadula56 Reci o novych veciach v posteli pocuvam denne x krat a pohorsuje ma to, tak preco by som to nemohla dostat zo seba von aspon raz a povedat si svoj nazor? ten teda uz poznas. Inak, nove hobby a nove jedlo nejdu pod hranicu ludskej dostojnosti, cize to porovnavat nejdem.