Výmena bedroveho klbu

Príspevok v téme: Výmena bedroveho klbu
miskahriska

Dobry den chcela by som sa spytat ocina caka o mesiac vymena bedroveho klbu a jeho ortoped povedal ze sa celkova anesteza nedava len ta lokalna ci aka to je :-) neviete mi povedat preco??a este by ma zaujimalo na kolky den od operacie prepustaju do domaceho liecenia lebo niekde som citala ze az po dvoch ci troch tyzdnoch,ale sa mi to zda dost dlho dakujem

ni-ka

ked lokalne tak uspany nebude:)...bude plne pri vedomi...asi je to bezpecnejsie nez celkova...
fuuu ale ja by som to teda nezvladla keby som bola pri operacii pri vedomi...ja si pytam vzdy narkozu:)

ni-ka

to aku anestezu ocinovi daju je vzdy na posudeni lekara,pripadne anesteziologa...ak ma tvoj oco nejake zdravotne problemy mohla by byt pre neho celkova anesteza rizikova...alebo je naopak zdravy a mocny chlap a bolo by zbytocne organizmus zatazit CA...:)
podla lekara a samozrejme aj pooperacneho stavu tvojho ocina sa urci aj dlzka pobytu v nemocnici...ak nebudu komplikacie tak ho pustia co najskor...drzim palce,nech to dobre dopadne:)

Irén 1

Ahoj,
dáva sa aj celková anestezia,keď o to požiada,ale vraj je lepšia lokalna povedal jeden známy anesteziolog môjmu bratovi,že aj k vôli bolesti a brata po operácií presunuli potom po istom čase na doliečovak a tam rehabilitovali a doliečili a dlžku neviem.