30 Dňová výzva - brucho

Príspevok v téme: 30 Dňová výzva - brucho
Patinka

Ahojte chcem sa opýtať viec to zeberie keď to budem cvičit ráno alebo večer..?? Všetci mi vravia že keď to budem cvičiť večer nič to nepomôže a že keď to budem cvičiť ráno tak schudnem, tak poradte ako si myslíte vy že to je ..
(Pre tých čo nevedia čo to je.. Cvičí sa to 30 dní, každý 4 deň je oddych a inak sa každý deň maju robiť brušáky prvý deň je hneď 50 brušákov a postupne sa to pridáva a 30 deň je brušakov 245)

Ďalej cvičím jillian michaels 30 day shred.. Ale všetko cvičím večer,

PROSÍM VEĽMI PORADTE MI :)

ĎAKUJEM :)

Noemi44

ja som tiež raz začala s touto výzvou ale ono sa to nedá dodržať..po 3 dnoch som mala takú svalovicu že som mala problém spraviť hoci len 15 brušákov. A za jeden den ti svalovica neprejde. A aj tak ak chceš robit brušáky a mať nejaké výsledky tak dôležité je aj množstvo stravy ktorú prijmeš. Ja osobne som začala s chudnutim teraz od septembra. Som zvedavá za kolko mesiacov uvidím aj nejaký rozdiel

centík

ja som si to dávala aj rano aj večer... dajme tomu rano 50 a večer 50... ale ked som prišla už ku čisle 120 tak len raz denne:D podla mna je lepšie rano, ale aj večer to musí byť účinné:)