Vyliečenie po 30-tich rokoch s psoriatickou artritídou

Príspevok v téme: Vyliečenie po 30-tich rokoch s psoriatickou artritídou
aminos1

Chcem sa stručne podeliť o svoje skúsenosti pri liečbe psoriázy.
Psoriáza sa mi objavila po úraze oka v roku 1983. Neskôr sa dostala do fáze psoriatickej artritídy. Podľa prognóz lekárov som už asi 10 rokov mal byť na vozíčku. S tým som sa pravdaže nechcel uspokojiť a preto som triedil a zhromažďoval výskum, hlavne v angličtine - keďže posledných 20 rokov som pracoval ako prekladateľ z angličtiny. Informácií bolo priveľa, často protichodných. Až posledné roky som sa v problematike zorientoval. Stručne povedané, tak ako pri každom postihnutí, treba liečiť celého človeka, čo začína odstránením črevnej dysbiózy. (Hipokrates) Potom sa strava dá "ušiť na mieru" podľa metabolického typu. To platí pri každom druhu postihnutia. Teraz pracujem ako poradca výživy, hlavne pri autoimunitných a psychických ochoreniach a delím sa o to, čo som sa počas rokov naučil, s druhými.

olioza

rada by som sa spytala kde vas, najdem ake liečebne proceduri robite a pod. dcerka to ma na hlave ma 5 rokov. dakujem

aminos1

v Liptovskom Hrádku. Podrobnejšie informácie vám môžem zaslať cez e-mail (klik na aminos1), keďže cez tento zdroj by sa to mohlo považovať za robenie si reklamy pre seba.