Zdrave chudnutie jedalnicek

Príspevok v téme: Zdrave chudnutie jedalnicek
mixerik7272

ahojte..najdem tu nejakeho odbornika na zdrave stravovanie? Rada by som zhodila cca 10-15 kil (z povodnych 85 kil som schudla na 71 kg). Doteraz som chudla dietami, vahu si udrziavam aj napriek tomu,ze jem vsetko, chcem ale este schudnut a konecne mat vytuzenu postavu:). Tentokrat uz nechcem trapit svoje telo dietami,ale chcem skusit zdrave stravovanie. Potrebovala,aby mi niekto pomohol/poradil, pripadne zostavil vhodny jedalnicek (beruc do uvahy to,ze som studentkou a velmi neviem varit:D) dakujem velmi pekne za kazdu radu

Amily

natalia5556
Pozrela som na tu stranku a ten jedalniček je bomba :-) A chcela by som ho vyskušať pred letom .. No mam jednu otazočku ? Môžem vymeniť napr.cottage syr za niečo iné ?

natalia5556

Dobrý deň, vďaka jednoduchým krokom som schudla 18 kg za tri mseiace a váhu si držím :)
Dúfam, že aj vám sa podarí schudnúť a byť spokojné ako ja :)

schudnutie.peknetelo.eu

zufalaaa

mixerik,
ako sa Ti podarilo zhodit z tych povodnych 85 na 71kg? Ja mam totiz tiez vychodziu vahu 85 a velmi rada by som to okresala tiez minimalne na tych 70kg... za ako dlho si dospela k tejto vahe? Dakujem :o))

aminos1

mixerik,
chcem ťa pochváliť za "zdravé chudnutie". Akurát dnes som sa zaregistroval na túto stránku a popri svojich stránkach liecbastravou.sk a biogreenhealth.com pracujem na ďalšej, zameranej práve na zdravé chudnutie. Treba si uvedomiť, že optimálna váha je iba bonusom optimálneho zdravia. Jedálniček treba "ušiť na mieru" podľa metabolického typu jednotlivca, zohľadniť pri tom aj množstvo fyzickej aktivity.