Bitky medzi mužmi a ženami

poPotvorka

vsak nekricim ,len som to zdoraznila ,aby si si to zapamatala .
2 mam preto ,lebo obcas sa citim ako pohodlne decko ktoremu sa nechce zakazdym pisat to zdlhave poPotvorka ,tak pouzijem skratku poPo....

milka11.00

PoPo nekrič na mňa :) Normálne som sa ťa opýtala. Máš tu teda 3 nicky, 2 neregistrované a 1 registrovaný. Prečo nie len jeden?

Chlapik nebijem, ja som mierumilovná :)

poPotvorka

Ja tu uz po XXXXX -krat vysvetlujem ,ze tu pisem ,len pod prezyvkou poPotvorka ,poPo.... a registrovana som ako LILIII .
Nepouzila som este inu prezyvku ,tak nechapem co tu kazdy riesi ,ze tu mam vela roznych nickov . NIE NEMAM ,LEN TIE ,KTORE SOM TU UVIEDLA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps2

Ja sa nebijem, kung-fu je pre mňa umenie a nie vojna. Aj keby som ho celé ovládal, tak radšej strieknem kasér do očí a vybavené. Ak niekomu dnes strúhnete, tak mu doktor napíše dlhú maródku a vy možno skončíte aj v base.
Žena, ktorá dostala bitku, to nikdy nezabudne...

milka11.00

PoPo ako ťa vyprovokoval a ako si mu nadávala? Inak prečo tu máš toľko rôznych nickov a píšeš niekedy ako registrovaná a niekedy ako neregistrovaná? U nikoho iného som si to ešte nevšimla tak ma to zaujíma :D

Jedulka, nechcela si ty ešte včera odísť z fóra? Zmenila si názor? :) Ja tu nechcem riešiť akí sú muži a aké ženy a kto je dobrý a kto zlý. Zaujímajú ma konkrétne príhody. Máš nejakú?