Bitky medzi mužmi a ženami

milka11.00

Pandorica pomohla ti rodina či kamarátky? Kedy v tebe nastalo to rozhodnutie odísť a ako si odišla? Bývala si uňho či on u teba?

pandorica

Ja som ešte nikoho nezbila, ja sa bojím, že mu ublížim, alebo čo.Alebo som možno len taká zbabelá, radšej utečiem.

milka11.00

Mohla si si tú poPotvorka zaregistrovať, alebo požiadať admina aby ti ju zmenil. Myslím, že bol jeden kreslený seriál potvorky keď som bola malá... :D

Či som sa ja pobila s chlapom? Párkrát už áno :D Raz ma jeden dosť nechutne obťažoval, obchytával a začal škrtiť na diskotéke tak som ho nakopla tam kam treba a potom som ho ešte kopla a zlomila si pritom podpätok :D Som potom musela ísť taxíkom bosá domov :D

pandorica

MIlka, keď už si v tom začarovanom kruhu, nedá sa z neho len tak odísť, pretože tvoja sebaúcta aj sebavedomie je na mínusovom bode,stáva sa z teba handra.Ja vlastne ani neviem ako sa mi to podarilo, ale ešte rok potom mi vyvolával,chodil za mnou, prosil ma aby som sa k nemu vrátila a mne sa vždy tak roztriasli kolená, že som ani nevedela čia som.Nakoniec si našiel inú obeť a ja som z toho našťastie vyšla bez ujmy na zdravom rozume.

poPotvorka

nie nie ,ziadna bitka medzi zenami .
Proste som si dala ako registrovana teku normalnu prezyvku ,ktora sa mi uz nepaci ,viac fantazie vam da nick poPotvorka ,ci nie ? :D