Dostali ste menštruáciu po vyliečení z anorexie?

sheila.

To nevadi, zvysene ochlpenie sa objavuje tam,kde zeny inak nemaju chlpy - na bruchu,chrbte, nad perami a na bokoch tvare... tam mas?

sheila.

Ahoj gentiana...
ano, je možné že dostaneš menzes keď pribereš... istý čas som bola v zlom stave, tak som nemala menzes 5 mesiacov.. potom som postupne horkoťažko pribrala a dostala som ho.. čo mi dodalo veľkú moticáciu k normálnmu jedeniu :) no ešte stále mi 1-2krát za rok vynechá ale gyn. mi povedal že mám všetko v poriadku...
Ináč pozoruješ na sebe nejaké zmeny, napríklad zvýšné ochlpenie?

gentiana

dadiana,
o môj bože to fakt tak dlho ? :/ to je hrozné. Neviem ale asi by si mala zájsť ku gynekologovi on ti istotne dá nato odpoveď. A to ako si dokázala celé tie roky skrývať ? .. Ja čo mám iba miernu poruchu som to nedokázala zakryť ani na pol roka a už ma všetci súdili. Veľa šťastia :)

gentiana

dadiana,
o môj bože to fakt tak dlho ? :/ to je hrozné. Neviem ale asi by si mala zájsť ku gynekologovi on ti istotne dá nato odpoveď. A to ako si dokázala celé tie roky skrývať ? .. Ja čo mám iba miernu poruchu som to nedokázala zakryť ani na pol roka a už ma všetci súdili. Veľa šťastia :)

dadiana

ahojte, tak ja mam tazku anorexiu a menstricaiu nemam uz vyse 10 rokov..mylsite, ze je este mozne, ze ked priberiem, tak ju dostanm?

gentiana

super :) ale bolo by to hrozné keby tie dievčaká resp. ženy nemohli mať dieťa. Dieťa je niečo také nádherné že v tom momente by sa snažila vyliečiť. Pretože niečo je vo mne čo ma stále trápi. Výčitky svedomia každú jednu poznámku na moje telo beriem tak že mi proste hovoria že som tučná aj keď to tak nieje. Zvyknem vynechávať jedlá ale chcem mať deti takže si musím uvedomiť že nie je krása z pohladu anorektičky dôležitejšia než dieťa z môjho pohladu.