13-dňová mliečna diéta funguje?

slnovrat

Viem , poznám to, že ked varíš iným, prisposobis sa a tiez si das z toho jedla. A na varenie navyše nie je čas...ale musíš myslieť aj na seba, nielen na iných, a nájsť si aj čas na seba, lebo nik iný to za teba nespravi. Ak nemozes behať, skús plávanie, raz týždenne. Je to su relax, aj šport, a ani sa pri tom nepotis, precvičis celé telo...

dobrota

Slnovrat dakujem za rady,viem,ze to funguje na takom principe vsetko,ale priznam dam si na ranajky sunku a obcas dve parky ale pastekovy chlebik k tomu vsetkemu zeleninku obmienam s vlockami pijem len cistu vodu sladkosti obcas aj ked len kusok aj kysnute ,tazko je to ked vyvaram dobroty ,ale snazim sa neprehanat vies jest stale len maso varene tiez je to financne narocne varit na dvojo,pre chlapov to nie je strava,ked asi urobim nieco z cukety alebo soje to by mi nejedli viem ze je to zdravom style ale tazko sa d to dodrzuje.Hnevam sa na seba ,ze bezaci pas pouzivam len obcas behat nemozem kvoli kolenam ale rychla chodza na nom je tiez dobra na spalovanie.Len to nedodrzujem pravidelne lebo nevladzem vecer.Skor ked mam poobednu ale to je nahanacka lebo musim porobit vsetko co treba doma a letim do prace...Ale skutocne mas pravdu vsetko beriem a dakujem ozaj za to ze chces byt napomocna a neurazas nikoho.

slnovrat

Pozrela som si tu mliečnu diétu a teda nic moc, by si bola hladná, nic nespravila a po pár dňoch by si prešla na bežnú stravu . Jedz to na čo máš chuť, ale vyberaj len kvalitné ľahké jedlo. Jedlo je pôžitok a potrava pre telo. Ked vylucis skodliviny, schudnes na váhu ktora je pre telo ideálna.

slnovrat

Radsej vypusti z jedálnička nevhodné potraviny,ako su sladkosti, údeniny, sladké malinovky, kysnute cesto, a miesto toho pi veľa čistej vody, precistujucich cajov, jedz viac zeleniny a menej mäsa, aj to len chude, varene

dobrota

Dafnee nemusis naznacovat akoby som bola dementna,ja ovladam cim sa chudne,aj co ako spaluje a musim sa zasmiat,aspon v mojom pripade,dievcatko keby si ty vedela kolko pohybu ma denne ja som mala starost o dva domy aj zahradu doma sestclennu rodinu chodila som do prace takze ja ked som vstala rano o piatej zastavila som sa vecer o deviatej.Vies zlatko ja citim,ze uz sa prejavuju v tele aj hormonaqlne zmeny a staci si dat to iste ako trebars pred tromi rokmi a uz priberiem viac.Sice uz nemam zahradku,ale nepoznam slovo nuda,alebo polihovanie len tak pre mna keby mal den raz tolko hodin mne je stale malo.Takze nepredstavuj si ked chce niekto schudnut tak je lenivy a lezi a zere a potom sa cuduje ze je tlsty.Ano su aj take pripady,uznavam,ale nie kazdy je taky pripad,tak snaz pochopit a netvrd si len to svoje....Skor peknym slovom podpor tych,ktori sa snazia....

Dafnee

dobrota: Fyzickou pracou sa buduju cievy a svaly a tie dokazu rychlo spalovat energiu. Praca slachti, a nebudes pri nej mysliet furt na zradlo. Rob nieco zaujimave, napriklad si prenajmi si zahradku. Ja ti radim dobre, a pisem ti to po lopate aby si to pochopila.

dobrota

Dafnee kazdym Tvojim prispevkom naznacujes ,ze ked chce niekto schudnut tak nech nezere,a pytat si hned 20 eur za akoze radu sa mi zda zvlastne.....Nehadz vsetkych do jedneho vreca,ja nemam az taku nadvahu ,zalezi aj kolko ma clovek rokov,ja uz mam 50 tak uz to vidim,ze tie kilecka nie je mozne tak rychlo zhodit ako to bolo pred par rokmi a tiez nejakych kg naviac citim na sebe.Som zastanca,ze nie je dobre trapit telo dietami,ale mam vyskusane,ze ked touto dietou zhodim nejake kila,tak sa mi lahsie potom udrzuje vaha.Co sa tyka pohybu,keby zalezalo na nom tak som ako lan,nie je to celkom o tom.Velmi dobre prospieva aj cvicenie pilatesu,preto by som chcela ist na dietu a potom si to udrziavat cvicenim a upravenym jedalnickom.Dobre sa to pise,len sa bojim lebo ked je clovek na nohach cele dni a je namahany pracou tak potom je to velmi tazke nechcem sa triast od hladu....lebo tato dieta aj ked sa je kazde tri hodiny tak za hodinku pocitujes vlci hlad hlavne ten druhy tyzden je tazky mne to schvalil aj lekar len mi poradil este pridat trosku orechov .

Mema

dobrota: mohli by sme sa do toho pustiť spolu :) ja tiež neviem či vydržím ale budem musieť ak chcem vyzerať dobre :P
dafnee: To že chcem držať diétu neznamená, že mám lenivý zadok a nič nerobím, len chcem troška schudnúť, šport, teda aj fyzický práca tvorí len 30% chudnutia :)