Panna a tampony

odpovedam

no tu dierku ani neuvidis, lebo je prekryta pyskami. ale musis ju tam mat, kedze aj krvacas pravidelne. normalne sa uvolni, lahni si na brucho a pomaly si skus tam najprv dat prst, nemas sa coho bat. len si zlahka chod medzi pysky a tam to uz najdes. nie je prilis vpredu, tam mas mocovu rurku, ta aj boli na dotyk velmi (nesla si omylom tam?) ale viac dozadu, kusok pred konecnikom, tam najdes posvovy vchod. a normalne vklude si skus zlahka prst dat do vnutra, jemne a az potom to skus s malym tamponom. ale to uz lepsie po cupiacky. a nepojde ti dat rovno, ale ako si ho kusok zavedies tak potom tak dozadu ho smeruj, lebo posva je tak klenuta. a skusaj to az cez menzes, nie teraz nasucho, lebo to bude boliet zbytocne
ja som tiez tak zacinala, ked som bola panna, to je len blby pocit, ze tam nemas dierku, mas a netreba sa toho bat, len to nerobit nasilne, ale zlahka, jemne. ale dodnes aj tak radsej preferujem vlozky ale z inych dovodov. a ked si ten tampon dobre zavedies, tak ta nijak nebude ominat, podla toho vies, ci uz ho mas dostatocne vnutri.