Tabletka po sexe - nie som vrahyna!

Príspevok v téme: Tabletka po sexe - nie som vrahyna!
PetkaaPP

Priznam sa, ze neviem, kde najlepšie uplacirovat tento komentar, ale chcela by som sa vyjaditt k tabletke, ktorú som uzila po prvy raz v zivote, hoci som sa jej vyhybala ako čertovi.

Myslim, ze ide o umelo nafuknutu kampan, hlavne zo strany cirkvi, hysterickych žien, veriacich babičiek a pod. že spôsobuje potrat (to všetkych nasiera!), že vám rozhádze menzes na neurcito, budete mat bolesti, vlastne, ze otravite cele telo a mozete sa ist rovno zahrabat.

Takze mili moji, ja som ju uzila, lebo moj bývaly sa mi evidentne chcel pomstit a posledny, kvazi rozluckovy sex skoncil mojim "napustenim"...

Som tu, zijem, nemam dieta, menzes som dostala len o par dni neskor. Zivot som NEZABILA, treba si nastudovat, ze tabletka funguje este pred otehotenenim.

Pisem to preto, lebo ma uz vazne sere, ako všetci aj okolo mna tvrdia, ze som vrahyna a podobne. Co by sa stalo, kebyze ju neuzijem? Stratim na materskej pracu (nepoznate moje firemne pozadie), rodina bude bez zivitelky, chlap sa na mna vysere, nebudem mat vyzivne, dieta pride do nekompletnej rodiny, bude vediet, ze bolo nechcene.

Nanajvys by sa stalo to, ze z celkoveho stresu by som neskor sama prirodzene potratila, co je ovela horsie pre zdravie.

Takze, teraz ma zabite za moj nazor, ale uz som sa musela niekde vyjadrit.

Lulita

a s velkou pravdepodobnostou si pri tom rozluckovom sexe ani nemala ovulaciu, naozaj to ani nikomu nemusis hovorit, je to tvoja vec, aj keby si tých tabletiek zjedla 100

kablica

ale fuj, ze "napustit"...
ale keby si necitila potrebu sama seba pred sebou obhajit, tak tu tabletku vobec neriesis, vezmes ju a hotovo..cize v tebe hloda stale cervik pochybnosti a potrebujes uistenie od inych, ako dobre si urobila :-D
mne osobne je to srdecne jedno, ci bude o nejakeho pankharta menej, alebo viac

megaotvarak

nebud taka citliva, to ze sa urobil do teba vobec nemusi znamenat ze sa ti chcel pomstit. proste si len chcel ten posledny sex s tebou uzit. no a ty ako, mala si orgazmus?