Problém obezity

lauriani

Myslím, že Lipovon veľmi efektívny produkt. Použil som Lipovon 1 rokom. Po dobu ôsmich týždňov som stratil 10 kg. Lipovon mi mohla pomoct!

0vecka

Zase male porcie je blbost podla mna. Kludne si moze dat aj viac zalezi ale co. Napr taku mrazenu zeleninu moze zrat kolko chce a podobne. To ze ma clovek vela prace su len vyhovorky. Kazdy si moze do prace zobrat jeden tvaroztek a zjest ho pri PC popripade k tomu jedno jablcko pomaranc.

Naj je pozriet si na nete kolko kCal mozeme denne zjest a jeden dva dni to poctivo pocitat a zobrat z niecoho ak je to vela. Na sport ma tiez kazdy cas ale nie kazdemu sa chce a tiez to neije pri chudnuti nevyhnutne.

Inak tiez je hlupost cakat ze si da clovek zeleninu a bude mat pocit plneho brucha. Toto je skor otazkou zvyku, par mesiacov vydrzat mat pestru stravu a clovek si zvykne a nebude hladny.

Inak zevraj na chudnutie pomaha iba efedrin. :)

Ivka 1

Presne tak, tabletky nie sú riešenie. Je potrebné zmeniť spôsob stravovania,dostatočný pitný režim a pohyb aspoň 20 - 30 minút denne. Keď sa ináč nedá, tak aspoň z práce ísť pešo,nevoziť sa v práci výťahom ale chodiť po schodoch. Skús vynechať chlieb a výrobky z bielej múky,snáž sa konzumovať hodne zeleniny , chudé diétne mäso jedz len so zeleninovými šalátmi a samozrejme zabudni na sladkosti.

klerita

Ahoj. Myslím, že Lipovon je dobre známy produkt. Videl som niekoľko reklám. Ale nemám žiadne informácie o tom, ako to funguje.

freedomsk

ebi ma pravdu je to iba placebo efekt
su samozrejme veci ktore sluzia na chudnutie ale to tu nechcem rozoberat kedze su to ine doplnky

3 jedla su malo ak mozes tak si urob 5-6 jedal pocas dna + ten pohyb!!! ku veceru by som uz sacharidy vynechal a konzumoval iba bielkoviny + tuky.
-tym ze malo a neprvidelne papate spomalujte metabolizmus a efekt spalovania sa nedostavi

adaaa90

Ahoj tak ako pise ebi, treba si naplánovať 3 jedlá do dňa, menšie porcie, a prísne to dodržiavať, veeeeela pohybu k tomu .. ja k tomu vsetkemu beriem aj tablety slimia, nasla som ich -odkaz odstránený-
za 2 mesiace som zhodila 6 kíl, viem .. nieje to vela, ale pre mna obrovsky uspech :)