salcura

Príspevok v téme: salcura
eja

Prosim vas, mohol by mi niekto napisat cenu salcura intensiv? Volala som na ich kontaktne cislo, no nic konkretne som sa nedozvedela a v lekarnach v TN som ho zatial este neobjavila .Je to naozaj take dokonale ako to opisuju? Vsade citam len chvaly, tak ako to ze to nechodi ponukat ziaden dealer, a este jedna otazka : ak mate pribalovy letak, z coho je to vyrobene? Dik.

janka

ja som to odskusala a je to to najlepsie co moze byt, pouzivala som elecom, ale to je spatne, ma to vedlajsie ucinky na plet

krany

intesiv uzivam mam kontaktnu dermatidiu koza dost pije ale je to zatial naj co som odskusal a mozem chodit medzi ludi bez toho aby na mna pozeraly jak na.....uzivam to uz druhy mesiac na podobny problem ako mam ja odporucam

dominikanka

ten inteniziv som si zaobstarala trocha divne vonia ale zabera ! mala som flaky skoro po celom tele diagnozy som mala od lekarov vseliake a dost dlho som si patlala na seba hocico mne to pomohlo ! nika pa

zdravicko

zdravicko ja si to kupujem v lekarni v blave nasiel som to v tescu lamac lekaren bacillus intensiv -50ml 810sk 100ml-1260sk a ci to je dokonale neviem ale na psorku som zatial nic lepsie nenasiel a toho som uz vyskusal

tigi

Eja, napíš e-mailový kontakt na teba, prepošlem ti odpoveď od nich ohľadom ceny, ja som si to pýtala na ich e-mailovej schránke. Majú ju uvedenú na www.salcura.sk