Co si myslíte o tomto vzťahu?

Príspevok v téme: Co si myslíte o tomto vzťahu?
ketsut

Mám dvojmesačný vzťah s mužom, o ktorom neviem čo si mám myslieť.....zo začiatku mi denne volať aj 2Okrát, čo robím, kde som, čo som...prečo sa neozvem, ked náhodou on nevolal...bolo to na mna akosi privela, tak som ho na to upozornila, nech ma neuhána, pri tom sa rozčulil a zložil mi telefon. Potom sme si to vysvetlili, že on je rád že som mu vstúpila do života, že sa teší na rozhovory so mnou, smsky....
Neskôr ma pozval na chatu, kde sme strávili dva dni (nebol medzi nami sex) grilovali sme, upratali chatu a on sa opil, bola som tak v cudzom prostredí, a celú noc som si hovorila, že s takým človekom byť čo ma niekde zoberie a opije sa...je to o ničom...lenže na druhý den sa mi ospravedlnoval, že to lutuje, že nechce aby to medzi nami skončilo, koli takej vecim že sa opil. Potom sme boli párkrát ešte von a znova na chate. Tento raz ale došlo k sexu, len on akosi nemohol dosiahnuť vrchol a preto začal zúriť, treskol dverami a išiel fajčiť.....na druhý den mi to vysvetloval, že ked ku niekomu niečo cíti, tak sa má prvý raz taký problém...len ja som sa cítila vtedy zvláštne. V poslednej dobe čím dalej menej komunikujeme, hádame sa....provokuje ma, má hlupe poznámky na mna moju rodinu, čo sa mi nepáči. Ked mu to poviem, tak mi povie že som uzkoprsná, dôležitá ako hov...o. Stále hovorí o kompromisoch ale myslím, že len o nich hovorí nedokáže ich robiť. A ešte ma upozonil, čo mám a čo nemám robiť čo mu vadí....ale ked ja ho upozorním na niečo, tak to ospravedlnuje tým, že aj iní sa tak chovajú a nevidí v tom problém.
Včera sme si písali a ja som sa rozlúčila, že idem spať už, tak mi napísal, že som to prehnala, že som ho vytočila a že nech sa mu už neozývam nikdy....tak som si to chcela vysvetliť zavolať mu, tak ma vždy zrušil, prípadne nezdvihol.Dnes pritom mi napísal sms.
Co si o tom myslíte?

ketsut

ja vôbec nie som hrrr do vzťahu...som bola pár rokov sama
mi písal smsky, že ak nezodvihnem tak príde k nám a urobí mi cirkus pred rodičmi a susedmi, že ani na ulicu nevýjdem
tak som potom zodvihla, tak na mna stále zvyšený hlas, zo všetkého ma obvinoval, že aká som, a že som ho vyprovokovala, že sa mám nad sebou zamyslieť, že sa mám zmeniť...
tak som mu povedala, že on to skončil, že sa nemám ozývať, že sa mi nepáči jeho správanie a že prečo mu na tom záleží, že čo robím a ako
normálne mám strach

Sejla

Ketsut možno si hrozne nenáročná čo sa týka správania, ja neviem, ale ja by som takéhoto odfiltrovala asi po prvom stretnutí až nie skor:D aby mi jeden cudzí chlap vyvolával a kontroloval? Z takých ľudí to normálne kričí, akí sú. A možno aj ty si nejak moc hrrrr do vzťahu, skús byť chvíľu sama a spoznaj svoju hodnotu.

ketsut

tak mi akosi nanič, ked nad tým rozmýšlam, prečo človek nemôže mať normálny vzťah a žiť aspon odpolovice normálne
čím to je, že človek priťahuje stále nesprávnych?

ebi77

ten chlapík by sa mal liečiť na psychiatrii,
áno, je mi ho ľúto, ale bežný človek mu nevie pomôcť, je to už v takom štádiu...

svoje komplexy, problémy a emociálnu nestabilnosť si rieši tak, že emociálne vydiera druhých, takýmto sa treba vyhýbať.

ketsut

ked na tým rozmýšlam, tak, bude to človek veľmi žiarlivý, lebo ma stále kontroloval (kde som, s kým som) preto toľko tých telefonátov, ked som bola na návšteve, tak mi stále volal, že nech sa mu venujem, a že tam počuje mužské hlasy...ja som si z toho nič nerobila...ale ked teraz nad tým rozmýšlam tak mi to všetko zapadá
na tej chate ked pil, tak mi povedal, také veci o ktorých by som nemala vedieť (hlavne v práci čo je), aj o rodine také veci.....
ked som mu na druhý den na chate povedala ako sa správal ked bol opitý, tak ma hned zastavil, že o tom nechce počuť, že nech ho nestrapnujem.....ked ma doviezol domov, tak ja som bola ako zarezaná, som to chcela hned v ten den skončiť...tak ma akosi uchlácholil, som to brala, že tažký týžden v práci, čo všetko prežil, tak sa opil(ale vadilo mi to). Slubil mi, že sa to už nikdy nestane, a skutočne už nepil v mojej prítomnosti. Inak požičal si odomna 27 euro a ešte mi ich nevrátil, ked som mu predčasom povedala, nech mi ich pošle ked nie sme spolu na účet, tak mi poveda, že to tak hovorím akoby sme sa už nemali vidieť, pričom ja som to brala ako normálnu vec.
co sa týka toho sexu na chate, tak som bola veľmi prekvapená, nikdy som nemala s nikým taký problém, že by sa neurobil(čo ma prekvapilo, tak začal sa vyhovárať, že vrzgá postel, že ho to znervoznuje). Kde bol problém stačilo zmeniť miesto, ked mu to tak vadilo a mohla som mať aspon pekné pocity, pritom sa postavil, treskol dverami a išiel fajčiť....som sa cítila uplne trápne a ponižene. V tej chvíli som aj lutovala, že k niečomu došlo. Ráno na chate chcel aby sme sa milovali, ale ja som ho odmietla, bála som sa, že čo zase bude, čo mu nebude vyhovovať, aký problém bude mať.
pre mna tento "vztah" bola jedna nekontrolovatelná skutočnosť.
čo ma ešte aj prekvapilo, tak tvrdil hned od začiatku ako je rád, že som mu vstúpila do života, ako sa cíti, že by ma niekoľko rokov poznal, zdal sa mi veľmi netrpezlivý, všetko chcel hned a v tej chvíli

ketsut

dakujem za rady, veľmi ste mi pomohli
ja nemám dôvod sa s ním rozchádzať, ked na to príde, však on to tak ukončil sám napísaním mi sms...budem citovať..to si prehnala, neozývaj sa mi NIKDY, prajem ti všetko dobré. A nesnaž sa mi nič vysvetlovať, môžeš sa s tým strčiť vieš kde!! (čiže do rit..i).
načo niečo vysvetlovať mu to je viac ako jasné, že sa nemusím už ničím unúvať
nechápem prečo mi včera volal a ked som nedvíhala, tak mi napísal sms- nedvíhaš lebo nechceš, alebo nemáš čas?
on sa vôbec necíti, však mi napísal, že ho nemám kontaktovať, tak nech sa spamatá...on sa vôbec asi necíti čo napíše, čo povie a tvári sa akoby nič
čo som ja handra, ktorou bude utierať ako chce tak to nie...
mala som myšlienku, že napíšem niečo v zmysle, že je koniec, alebo mu to poviem aj z mojej strany, netúžim však aby na mna zvyšoval hlas, začal ma obvinovať, že to je kôli mne, že ja som nemožná, netúžim aby vo mne vyvolávaj pocit viny, lebo zrejme o to mu ide....a aby mi povedal, aká som chudera a sama ostanem...načo si nechať šliapať po mojom sebavedomí
on neznáša neistotu, uplne je z toho mimo, tak nech si to vyžerie, nech rozmýšla, nech volá, píše...ja nebudem reagovať...to má za to, ako si dovoloval, ma zrejme podcenil.

p.d.

Riesit vztahy ma zmysel. Niekto ma vsak iny zmysel zivota.
Napr. keby mi transplantovali pecen mojho kamarata, tak by som chodil este tyzden na moj opity. To je jeho zmyslom zivota. Vybral si, tak zije, beriem to tak ako to je, nebudem moralizovat.
Keby chcel mat dve promile alkoholu v krvi, tak by musel dva dni nepit.
Tak sa trochu zasmejte a rieste vztahy dalej. Ja som taky isty.

Sejla

nečítala som príspevky, ale na ten úvodný viem povedať toľko, že ten vzťah vyzerá ako po 20tich rokoch nevydareného manželstva. Inak to je podľa mňa typ chlapa, ktorých by som obchádzala oblúkom. Najskôr ťa atakuje telefonátmi, to ste koľko spolu "chodili"? Ako takmer cudzí človek keby mi vyvolával 20x denne tak by som ho poslala na vyšetrenie k psychiatrovi a utekala preč. Že sa opil na chate - to mi zase až také nehorázne nepripadá. Však na chate sa pije, nie? Jedine, že by bol v opilosti trápny. A že sa nedokázal spraviť by som možno pochopila, ale tým buchnutím dverí a cigaretou by u mňa skončil. To by ma ponížilo. Inak chlapík má veľký problém s egom, klame ti (dám na to krk), chce ťa kontrolovať a manipulovať. Či sa zmení? NEZMENÍ. Ani Angelina Jolie by ho nezmenila.
Tak sa drž