Palenie

renatka26

uz to prestalo palit ale zacalo nenormalne svrbiet, som nemohla skoro ani spat :( vcera vecer som si dala ten mykomax tabletku ktora ma zacat ucinkovat do 2 dni tak snad

brouklyn a kde sa da zohnat ten rebricek obycajny prosim ta?

brouklyn

jedna žena písala že na takéto veci je najlepší REBRIČEK OBYČAJNY .... treba to dať do lavora ten výluh a máčať sa v tom aspoň hodinu. Ti poviem som mala taký tiež strašný problém. Som si myslela že to vzdám strašne ma to tam dole svrbilo a bálilo ako keby ma poštípali komáre. Ale ja som to mala vtedy ked som dostala alergiu na jeden liek. Trvalo to týždeň a kôli tomu som nemohla ani spať. Doktor mi dal lieky ale tie mi nepomohli. Pretože ma to začalo svrbieť až po nasadení liekov. Ale sprchovala som sa za každou malov aj velkov potrebov.. Vďaka Bohu to prešlo a nekupila som si žiadny gél vôbec nič. 3koda že som to o tom rebríku abyčajnom skorej nevedela tak dlho som sa trápila :( A moja mama je proti takím chemickým veciam takže som si to musela odtrpieť.. :)

renatka 26

aha, takze mykoze je skor svrbenie? fu..
akurat som pouzila intim gel a neviem ci to prestalo alebo som si to len vsugerovala no vazne mam pocit ze to uz menej pali/svrbi
dufam ze to bude ok :(

redbull

jasnacka skor nez ich bude do teba pchat ruky umyt. co ak bol predtym na hajzli a utieral si rit. alebo chytal klucky mobil peniaze..

renatka26

neni prasa, je poctivy a cistotny ale nas to proste zrazu chytilo tak si nebezal rzchlo umyt ruky, ani ja si nejdem hned umyt usta ked nas to chyti :D
takze to mohlo byt akoze nevzcistene ruky hej? to som nevedela :(
ok tak skusim nejaky gel mame doma, dufam ze to bude stacit
baby a to je ta mykoza? ci to je nieco ine?

nenarocna

tak tak ,odkaz mu nak si umyje najskor ruky ,prasiak ,to nevie,a jemu by sa pacilo keby si predtym papala feferony ?? opytaj sa ho ,
a urob si vyplachy a kup si skor jemny cistici gel intimny najlepsie s harmancekom ten je ukludnujuci