Virtualny vztah...

Príspevok v téme: Virtualny vztah...
smutna_34

mal niekto nejake skusenosti,ako to nakoniec skoncilo???
mam taky vztah skoro rok a 8mesiacov...piseme si, stretneme sa a pod...sem tam sex..(aj ked uz nesexujeme asi 4mes)
ja chcem to preniest viac do realneho/normalneho vztahu....
on nechce...ale nechce prestat komunikovat
viete mi povedat preco to robi??? aky ma to pre neho vyznam???
:(

kafe

utajenie a hranie sa na niekoho iného je virtuálne veľmi ľahké. Stačí na to založených niekoľko nickov, pridať desiatky ľudí, ktorí sú mi vlastne cudzí a ukradnutí, len sa poznáme. A uľahčujú to naivné baby, ktoré veria všetkému čo visí na nete a čo bolo napísané pri internetových vykecávačkách. Tam sa klame veľmi ľahko, lebo sa nemusí pozerať do očí a neprezradí ho podvedomá reč tela, že klame. Veď sa stretnite zas naživo a pekne z očí do očí sa ho popýtaj prečo, ako do budúcna, čo chce on a tak. Ale nevykecávajte to cez net.

tinki winki

Len k tomu utajeniu na fb. Ja zijem s priatelom vyse dvoch rokov a okrem par spolocnych fotiek niekde v albume sa nijako inak na fb neprezentujeme ako par. Ccize...to nie je dobry argument

smutna_34

ako mozno mu to vyhovuje kvoli sexu...ale niekedy sme spolu nesexovali aj vyse ppol roka...a pohoda
no ci sa pozname abo ne, nemozes hovorit...lebo nevies ake to je... :(
ak mal niekoho...a dokazal to vyse roka ututlat, tak klobuk dole....mylim spolocne fotky/komenty na fb a pod
mrkva: keby sa to tak dalo, tak kaslem:(

kafe

preco to robi? Lebo sex s tebou mu stačí. To je odpoved aj na otázku - aký to má pre neho význam.
Ehm, dievca, nechcem ti brat iluzie, ale toto neni vztah ani náhodou. Vy sa reálne nepoznáte - píšete si, občas sa vidíte a sexujete spolu. Ale to, čo o ňom vieš sa rovná asi nule (písanému slove a ešte k tomu na internete by som neverila veľmi). Najskôr to typujem na bokovku, on v reály niekoho má. načo by mu bola druhá. To by chlapec už trochu nestíhal.