Vysadenie HAK

Príspevok v téme: Vysadenie HAK
michaela333

Ahojte baby, chystám sa po 5 rokoch vysadiť HAK. Začala som ju používať kvôli "pichaniu" vo vaječníkoch počas ovulácie a kedže pri HAK ovulácia nie je, tento problém sa vyriešil. Trochu ťažšie som aj zvládala bolesti pri menzese. Chcem si dať prestávku, možno navždy možno len na určité obdobie, ale teda určite vysadzujem a pýtam sa na vaše skúsenosti. Ako ste sa cítili, pozorovali ste nejaké zmeny? Je to určite dobré očistiť organizmus od všetkej tej chémie po čase, len sa obávam vrátenia mojho problemu a dosť aj otehotnenia. Máte skúsenosti s vysadením a prejdenie na barierovú antiku, teda kondómy? A zaroveň mám problem, že som alergická na latexové k., takže máte skúsenosti aj s nelatexovými k., príp. kde ich kúpiť? kedže nie sú len tak bežne dostupné.
Za všetky reakcie ďakujem.

michelle2

AHojte, vysadila som antikoncepciu po 4 rokoch. Pohl. styk som mala v poslednom 3. tyzdni uzivania tabliet a dobrala som cele balenie. CHcem sa spytat ci by som mohla byt tehotna. Dakujem

michaela333

Prípadne, nejaké zaručené a overené bylinky, ktoré pri menzese používate na zmiernenie bolesti, babské recepty a podob. dakujem