SU VSETCI CHLAPI ROVNAKI PRE KRISTOVE RANY??????????????

Príspevok v téme: SU VSETCI CHLAPI ROVNAKI PRE KRISTOVE RANY??????????????
lavander

Ja som dnes odpadla....Po 5rocnom vztahu, s clovekom o ktorom som si myslela ze taky naozaj neni nikde inde a plakavala som po nociach od stastia, ze mi ho Boh doprial sa dnes stalo nieco \\\"skvele\\\" .Moj partner bol uzastny ...taky chlap akeho my zeny naozaj chceme, najskor som tiez neverila, hovorila som si on sa urcite este prejavi taky chlap predsa neexistuje...Nikdy sa neobrel za inou, proste ja som z neho citila, ze fakt ho ine netrapia, MILOVAL ked som bola oblecena v outdoorovom obleceni lebo vtedy som vraj bola najsexi zena na svete, nenavidel pipky v suknickach a stekloch...Dnes som v PC objavila fotky dakej zeny z Pokecu...neboli to ziadne nahotinky...bola to baba co mala dobru postavu a bola oblecena v tielku v ktorom jej bolo vidno pevne prsia, ktore boli asi 3-ky,a v obtiahnutych teplakoch a vrkoc s blond vlasmi..bola to fakt pekna baba...taka za akou sa obzru taki ktori su nadrzani na ten typ zien! Opytala som sa teda svojho mileho ze co to je a on na to \\\"viess poviem ti pravdu, ked ja mam malo erotiky a tato sa mi pacila! Nehabi sa ako ty nafotit sa a dat to na verejne pristupnu stranku!\\\" no mne prislo zle a do teraz placem...lebo mi zrutil vsetky idealy...som v koncoch!!!!!!!!!!!