Alkohol

Príspevok v téme: Alkohol
sim93

Ahoj, chcela by som sa opytat, mam doma mamu o ktoru sa staram, uz asi mesiac nepije alkohol, bola aj v nemocnici. Pred hospitalizaciou bola uplne sebestacna ale odkedy prestala pit, je uplne nesebestacna, vobec nemoze chodit a unika jej moc a aj stolica. Neustale ma niake vidiny, vidi osoby ktore nie su v izbe, stale sa po nieco natahuje, chcela by som sa opytat ci sa tie vidiny niekedy stratia ale uz navzdy ostanu. Dakujem

aminos1

sim93,
u alkoholikov to funguje tak - či už to vedia alebo nie - že alkohol používajú ako samoliečbu. Preto sa v niektorých krajinách pri liečbe využíva tzv. kontrolované pitie, čím sa predíde negatívnym príznakom z odňatia.
V USA niektorí lekári už viac rokov využívajú liečbu aminokyselinami, ktorá umožní doplniť chýbajúce neurotransmitery v mozgu. Tento spôsob využívam aj ja pri liečbe všetkých závislostí, psychických postihnutí, teraz už aj pri cukrovke a srdcovo-cievnych ochoreniach. Keď sa to skombinuje so stravou, ušitou na mieru podľa metabolického typu jednotlivca, dostaví sa uzdravenie z dlhodobého hľadiska, takže neskôr sa už aminokyseliny nemusia používať.

onnnnnnnnnnn

delirium tremens

podakuj sa kludne nasmu statu ze ma legalnu tvrdu drogu a mnohy ludia ju maju dokonca v chladnicke kde maju pristup deti
dieta si ide pre jogurt a vedla je palenka uz to v dectve moze vytvarat dojem ze ked je to v chladnicke je to vlastne jedle a pritom to je jed ktory znicil vzdy vsetko

sim93

oni to asi nepovazovali za potrebne alebo ja uz neviem co, na neurologii mi doktorka povedala ze ju daju na ten doliecovak alebo na psychiatriu a nakoniec ju supli na doliecovak, tak potom o com to tu cele je ...

oui..

velmi ma udivuje, ze nie je v tomto momente na psychiatrii, vyzera to napr. aj na abstinencny syndrom, to by malo odozniet.

sim93

co som citala spravu bol u nej psychiater a dal jej niaku diagnozu ze psychosyndrom, tieto stavy ma z toho ze nepije alkohol ja som len chcela vediet ze ci s tym ma niekto niaku skusenost a ze ci sa vobec niekedy vrati do povodneho stavu

sim93

na protialkoholicckom nebola, bola tyzden na neurologii a potom 3tyzdne na doliecovaku, bola som uz aj u obvodaka a ten ma poslal ku psychiatrovi s nou cez ambulanciu ale tam nas objednali az na 4. septembra

kabel

Toto je stav na okamzitu hospitalizaciu, necakaj, je piatok. Neviem, odkial ste, ale ak psychiatra nezastihnes a mama zvladne prevoz vasim autom, tak ju vezmi na najblizsiu psychiatricku pohotovost, pripadne zavolaj sanitku.