myom

Príspevok v téme: myom
mia27

ahojte ludkovia, nemate skusenosti s intraligamentoznym myomom? Zistili mi cosi take na prehlaidke, ma to vraj 3cm. Zaujima ma, ci to este porastie, alebo ci to zmizne, alebo ostane tak... Infosky, co som nasla na nete ma dost vyplasili.. Spominaju same operacie, odstranenie maternice a problemy s tehotenstvom a tak.. A ja by som este chcela deticky a aj maternicu...

elisa

Ahoj! Má niekto skúsenosť s liečbou prírodným prípravkom INDONAL? Je na liečenie myómov a cýst. Pomohol už niekomu? Ozvite sa mi. Zdravím.

myso

Prosim o radu. Mamine nasli myom na maternici a po teste maju vraj bunky onkologicky charakter. Jeho velkost bola 3,5x3,3cm. Chcu ju operovat. Ma sancu na vyzdravenie? Dakujem

basiik

mia, nemam s takymto niecim osobne skusenosti, ale podla mna sa nemusis velmi bat. moja sestra mala aj vacsie myomy a sami jej zmizli. samozrejme, na to sa nemozes spoliehat. a z clankov na nete nebud vyplasena, ved ti to zistili na prehliadke, nie je to velke, si mlada, zistilo sa to v dobrom predstihu, teda nadej na vyliecenie je velka. len to netreba odkladat. drzim ti palce! :-))