Lizanie analu

alicazazrak

milujem analny sex. Je to intenzivnejšie ako klasicky sex. Len pritom musim epoužit kondom a lubrikačny gel zo superlove, aby to lepšie klzalo

Alexa12

mam to rada a pravda je, že musim byt po sprche a pritom použivame intimne gely pre oralny sex, aby to lepšie chutilo

kiteee

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

alicazazrak

mne sa pači, ked sa mi priatel zahryzne do ritky . Analny sex je potom ovela lepšie. Celkovo mam rada analny sex, niekedy je pre mna orggazmus z analneho sexu intenzivnejši ako klasicky

lianka22

tiež to mam rada, je to super spestrenie. Mam rada analny sex, mam aj rozne analne hračky :) takže s vami suhlasim

Tork

Bože ja milujem lízať anál. Už ako pubertiak som o tom sníval ale hambil som sa o tom hovoriť. Až teraz moja najnovšia partnerka mi vyprávala o tom aké existujú sexualne hrádky, tak pri nej som sa odvážil jej povedať, že chcel by som vyskúšať jej lízať riť. Ona nato, že jasné rada! No a prvých pár krát to nebolo neak záživné ani pre jedného z nás ale vždy ma to lákalo znova. Ju hlavne vzrušuje, keď jej lížem klitoris. Ten milujem tiež lízať. Najradšej by som jej strčil jazyk snáď všade. Naposledy už začala pri análnom lízaní aj vzdychať, že začala pociťovať vzrušenie ako pri klitorise len slabšie. A mi je jedno, aj spotený anál milujem lízať. Potom sa len ústnou vodou dezinfikujem. Lízal som jej anál užnasi 5 alebo 6 krát bez hygienickej predprípravy a nebadám ochorenie. Tak ale ja mám silnú imunitu.

Radis

Jasné že lížem svojej priateľke ritku a sama si to aj vyžaduje takisto aj ona mne hygienu máme dokonalú a je to super vzrušujúce

Evil44

Jasna ze ano , je uplne prirodzene ked sa dvaja spravaju dospelo ( maju fungujuci vztah ) natomto zhodnu aby to praktizovali. Priatelka to ma velmi rada a taktiez ja odnej . Trapkom typu fuj , blazni a pod .. mam 38 pravidelne chodim komplet depilka takze o hygiene sa tu bavit nemusime. Co vyzadujem / ponukam - ferove jednanie, co myslite ? Takze zamna : pokial to chces staci len povedat vo vhodnej chvili ;-)

Vajico

Ja osobne zboznujem lizanie ritku mojej manzelke a taktiez mam hrozne rad ak aj ona lize moju ritku. Myslim si, ze je to velmi vzrusujuce. Okolie konecnika je posiate nervovymi zakonceniami a preto tato cinnost je mimoriadne vzrusujuca s intenzivnym prezitim. Samozrejme, ze hygiena je prvorada. Neviem si predstavit robit tuto cinnost s necistym konecnikom. Ale v tejto dobe, kde zijeme vsetci vonavi a cistucky a aj ritku si klistirujeme alebo aspon hadicou so sprchy poriadne vyplachneme, je uplne uzasne lizat vonavu, cistucku, chutnu ritku. Uzasne je sa s nou zahrat tak, ze jazykom postupne vnikate dnu, na hradzu a opat dnu. Verte tomu, ze tomuto nikto neodola. Pripojite prsty a neskor vniknete penisom a ...uzasne