Mám čakať?

Príspevok v téme: Mám čakať?
nina1006

ahojte potrebujem poradit, ako toto niekto mysli, ked niekto toto napise, Mam cakat? oplati sa,?
Ahoj, neviem, ci sa tento tyzden stretneme, premyslal som nad tym vela a asi potrebujem chvilku na to, aby som zistil, ci z toho nieco bude, nieco viac, normalny vazny vztah... od mojho predosleho vztahu to nikdy nezaslo tak daleko ako terat... a tak ako sme sa spontanne pobozkali alebo ako som ta uplne prirodzene chytil za ruku, tak som ocakaval, ze to bude takto pokracovat aj dalej, ale nemam ten pocit, aj ked si velmi prijemna a sympaticka, je to velmi fajn, len neviem... naozaj ti chcem uprimne povedat to ako to citim, ako som ti to vravel v piatok... a asi to musim vazne chvilku nechat prejst hlavou...

damiacci

La33 dobre napisala, k tomu mozes dopisat aj, ze nech ta vedie on, nech vedie vztah on..
logicky, je pomalsi a pomalsi by mal udavat tempo dvojice, plati to pri bicyklovani (predsa sa bicyklujeme dvaja a nie jeden a jeden, plati to aj v realnom zivote..)
ale pamataj, ze neexistuje vseliek, neexistuje vsepostup, jeden postup a navod na vsetky problemy.
kazdy problem je nesmierne unikatny a jedinecny... tak isto ako kazda osoba, aj ked len viacmenej..
dobre by bolo aj uviest vek.. inak sa sprava (zlakne) 17 rocny a inak 27 rocny a podobne, i ked, aj to je, viacmenej individualne :) :D

damiacci

nina1006
nechaj ho tak, nech sa ozve on, ON VIDI, ze TY zaujem MAS..
bud mu zacnes CHYBAT a pojde po tebe ako pes po slanine, alebo si uvedomi, ze k tebe naozaj nic neciti :/
cim viac priestoru mu das, asi tym lepsie, aj ked maximalne rozumiem, ze je to nesmierne tazke..
je to risk. tak ci onak. ak ho dusis, mozes ho zadusit, ak ho pustis, moze odist. ale co bude, to bude, myslim ze z dlhodobeho hladiska je jedno co urobis. nedokazem odporucit ani 1 ani 2, rozhodnut sa mozes sama. teda musis...
mozno ma zaujem, mozno nema zaujem a mozno nevie ci ma alebo nema zaujem.
kazdopadne, drzim palce.

La33

Ahoj , chlapec sa zľakol lebo v sťahu tak daleko ešte nebol.. nechaj mu ten čas a bolo by dobre ak ny si mu napísala niejakú podporujúcu správu ako " Chápem ťa že potrebuješ čas a ja ti ten čas doprajem. alebo niečo take kde ho podporíš v tom že si chce všetko nechať prejsť hlavou.. :)

Žužova

Nič iné ti ani neostáva .. On sa zlakol nechaj to tak , nech sa situácia vyvíja sama.. Zrejme sa do teba nezalúbil