Mám čakať?

Príspevok v téme: Mám čakať?
nina1006

ahojte potrebujem poradit, ako toto niekto mysli, ked niekto toto napise, Mam cakat? oplati sa,?
Ahoj, neviem, ci sa tento tyzden stretneme, premyslal som nad tym vela a asi potrebujem chvilku na to, aby som zistil, ci z toho nieco bude, nieco viac, normalny vazny vztah... od mojho predosleho vztahu to nikdy nezaslo tak daleko ako terat... a tak ako sme sa spontanne pobozkali alebo ako som ta uplne prirodzene chytil za ruku, tak som ocakaval, ze to bude takto pokracovat aj dalej, ale nemam ten pocit, aj ked si velmi prijemna a sympaticka, je to velmi fajn, len neviem... naozaj ti chcem uprimne povedat to ako to citim, ako som ti to vravel v piatok... a asi to musim vazne chvilku nechat prejst hlavou...

nina1006

ja som tiez sklamana zo vztahov, uz bolo vela odmietnuti,, som sa tiez bala do nieco ist, ale som to chcela aspon skusit, byt s niekym, kto by ma spravil stastnym a kto by spravil mna stastnou

winki

nina nie je vyrovnany s rozchodom....snažil sa, ale nie je. Myslelsi, že to dokáže zmeniť, pri tebe ale nestalo sa tak.

nina1006

no on sa s nou rozisiel minule leto, ale tak oficialne asi v zime,, a nevie este co ma robit, ze aky vztah by mu vyhovoval, ako on je fajn, zalezi mi na nom,

nina1006

ja si tiez myslim ze to nemoze byt rovnake, ale ako jemu sa vsetko pacilo, ale asi neni na take zvyknute alebo nejako neskoro na to prisiel, som mu aj hovorila ze sa nejako ponahla, ako ma prvy krat chytil za ruku, on ze dobre ale potom ze on by aj objal a tak pobozkal tak sa potom aj stalo,, asi mu vadi, ze sme sa potom jeden den viac menej bozkavali ako rozpravali, ale zase ku vztahu patri aj to

slnovrat

Môže vám to klapnut ak sa budete dlhšie poznať. Ale porozchodove obdobie je veľmi kritické, nevie čo chce a skúša. Určite sa mu pacis ale nie je zrelý na nový vzťah. Nemá zmysel naňho tlačiť. Možno sa ozve o rok ked sa mu to ulezi

Mimulus

nina1006 - má strach, asi ten predošlý vzťah neskončil najlepšie...

Ale na druhej strane nemôžeš čakať navždy...

nina1006

jemu neslo o sex, a myslim si ze kazdy vztah je o niecom inom, netreba to porovnavat, lebo kebyze kazdy porovna tie predchadzajuce, tak by neboli nove vztahy