Menzes a podobné problemy

Príspevok v téme: Menzes a podobné problemy
nobody-smbdy

Som strasne nestastna... druhy den mam menzes, dufam, ze to prestane, nemam az take krce, aj ked nejake sem tam su, je to asi moj 4 alebo 5 menzes... : ( neviem sa s tym zmierit, ze to mam..vcera som sa skoro zblaznila :( Je mi z toho zle . Nemam sa o tom ani s kym porozpravat ,len placem a placem .. nebavi ma uz kvoli menzesu ani zit .. doslova mam pocit, ze mi to tecie uz aj "ZO ZADKU".. som uz z toho na nervy .. stale placem.. Nechcem uz zit s menzesom ......:(

Bubliii

Ahoj nobody-smbdy, všetko je to normálne, len samozrejme trošku mätúce, neboj, to sa časom upraví a už to bude viac-menej o tom istom... nie som síce lekár ale myslím že by to tak malo byť ;) ono môže trvať aj rok, kým sa to stabilizuje, takže ešte pár menzesov to môže byť takéto podobné.. že vynechá aj 2-3 dni a opäť príde.. že neprichádza pravidelne, mení sa konzistencia, farba a pod...

nobody-smbdy

Bubli - včera večer skončil , v noci som bola bez vložky, aj teraz som a išla som na záchod sa vycikať a zase krvavý moč, aj na papieri trošku. Ale už som nemala ani hnedý výtok ani nič, doteraz som cikala od rána normálny moč. Čo to zase znamená? Ja už som z toho zúfala. Znamená to, že "to" ešte mám alebo je to už len nejaká "odozva" , že to končí...

Bubliii

Ahoj nobody-smbdy, nemáš za čo ;) ešte som chcela že napr. u mňa sa hnedý výtok objaví na začiatku menštruácie, približne v polovici a opäť na konci. Takže sa ti môže napr. neskôr stať, že ja ti krvácanie rozbehne aj po výtoku..nemusia to mať samozrejme všetci ako ja, ale tiež som to najprv mala len pár dní a neskôr sa mi to upravilo na 5-6 dní, čo je u mňa štandardná dĺžka.. no aby som sa dostla k pointe: píšem to preto aby si nebola zaskočená, keby napr. jeden deň máš ten hnedý výtok a druhý deň opäť normálne krámy - lebo napr. u mňa je toto úplne normálne..

nobody-smbdy

Ahojte, dakujem Vam vsetkym za podporu, vcera menzes skoncil, teda trval 3 dni. Dnes mam na nohavickach len taky slaby vytok.

RNG

Ak budes mat privela problemov(pridlhy menzes, privelke krvacanie, PMS a podobne) pomoze ti brat Yam, ktory obsahuje ucinnu latku Diosgenin. Toho Diosgeninu treba na ucinok asi 200 mg denne a to pomohlo na rozne zenske problemy vacsine zien.