Ako vyzeralo vase najtrapnejsie rande?

PsychoPrincess

Och :D, mne jeden týpek začal tárať, že by kvôli mne prestal piť aj fajčiť a sekal by dobrotu :D a že by sme mohli byť šťastná rodinka, keďže sa dobre poznal s mojim bratom :DDD. Mala som dosť. :D No a zas ďalší týpek mi deň po tom v ešte podnapitom stave vypisoval, že mám ísť k nemu bývať :DDD. Zbohom, zdravý rozum.

Pauli000

Tak na to si spomínam ako keby to bolo včera :-D po tom ako sme sa rozpravali tak sme zostali aj chvilku ticho a spýtal sa ma že : "Aký máte satelit?" :-D :-D

Žužova

Sejla teraz si mi pripomenula moje dalšie ,,rande" ...bolo to s mojím terajším priatelom no vtedy sme išli spolu prvý krát sami von,predtým len s partiami.. a tiež sme sa išli nahúliť no a ja ako ,,skúsená hulička" som to tak prepískla že som sa zobrala kdesi preč ,dokým ma našiel tak som bola už uplne mimo ,niekde v 9 dimenzii svojho sveta :D nakoniec som už nevládala ani chodiť ,dostal ma do jedného baru kde sme sedeli asi hodinu a pol ,ja som celý čas zízala na vineu predomnou a nemohla som sa ani pohnúť až nakoniec soms a nejak dala povzliechala aby ma mohol ísť vykopnúť na posledný autobus .. A tak po niekolkých mesiacoch sme to dali dokopy a sme spolu šťasté 2 roky. :D .. Mne tie trapasy asi prinášajú šťastie :D

Veronika_27

Nataly, snažil sa :D asi viac než je norma, ale tak ktovie, nielen ženy, aj chlapi dokážu natárať hovadiny :D

Sisi111

Tak ja si pamätám na jedno dávnejšie rande s pekným sympatickým chalanom. Jednou z tém boli filmy ja som spomenula že mám rada historické filmy a dostala som trojhodinovú prednášku o vláde anglického kráľa Henricha VIII. Aj keď som sa snažila nešlo ho prerušiť. Asi dve minúty potom čo dohovoril ( hovoril presne 103 minút - odstopované) neviem ako spomenul Karola Veľkého v tej chvíli som povedala že ešte niečo mám a zmizla. Ale presný životopis Henricha VIII. jeho manželiek, detí by som vedela aj teraz (a to je už nejakých 6 rokov :)

Sejla

Ebi, keby to bol pravý absinth tak určite by mi nebolo zle, ale to bola nejaká 80%tná zelená žbrnda:D
No a keď som mala 16, tak sme sa na prvom rande s jedným zhulili na štedrý deň a smiali sa na vianočných ozdobách.. To by bolo fajn, keby ma nevideli nejakí ľudia, čo ma poznali a nezačali to šíriť po meste.. Predsa len v tom veku ti ešte trošku záleží čo si kto o tebe myslí:D

Nataly07

Veronika on bol skor skvely opakovaci papagaj, ked son mu povedala ako rada beham a on teda ze jej aj on zacne, na dalsi den rano mi pise - ahoj, posielam pozdrav z ranneho behu. :D

Žužova

Na mojom prvom ,,vážnom" rande soms a tiež dala celkom do nálady takže si ho moc nepamätám ,skôr šlo o to že sme išli partia báb piť do JEHO mesta tak že konečne zamnou príde a uvidíme sa osobne.. naliapali sme sa tam všetky dostatočne , neskôr soms a musela starať o kamošku a nakoniec aj ON o mňa..no takže užili sme si to všetci :D ale bol z toho skoro ročný vzťah tak som asi zapôsobila :D :D