Cukrovka - vyliečenie - MMS

Príspevok v téme: Cukrovka - vyliečenie - MMS
juju

Pekný deň prajem, pred rokom sa mi náhle zvýšil cukor. Išla som sa vydávať a všetko som zabezpečovala sama. Takže asi zvýšený stres, málo resp. nepravidelná strava.

Do dnes neviem, aký typ cukrovky mám, lebo doktorka mi hneď dala pichať si inzulín, ktorý som ale po konzultácií s doktorom alternatívnej medicíny vysadila. Vtedy mi doktorka povedala že mám Diabetes 1. O 3 mesiace na to mi povedala že mám Diabetes Lada a o pol roka že Diabetes Mode... takže zatiaľ na každej kontrole mám iný typ...

Neužívam žiadne tabletky okrem Biochrom Dia... inzulín si nepichám...sem tam sa ale stane, že mi cukor vystupi...

Na jednom fore som sa dočítala, že sa dá vyliečiť Diabetes užívaním prípravku MMS... www.czmms.info

Máte s tým niekto nejaké skúsenosti?

Vopred ďakujem.

Silvia5

Ahoj Juju, teraz môjmu 7 ročnému synovi náhodne zistili vysoký cukor , plus mu robili z krvi ešte vyšetrenia protilátok a c-peptidu. Žiadne priznaky predtým ale nemal. Zatiaľ mu netreba inzulín a vsemozne nechcem aby ho bral. Aký si ty mala cukor? A ake ine vysetrenia?Prosím môžeš sa mi ozvať na mail silviasimko@gmail.com Ďakujem