Hľadám niekoho kto je tiež psychicky úplne na dne ako ja

gggg

ja zas samovradu povazujem za velmi tazky krok...je to velmi tazke spachat ju musis prekonat svoj epudy sebazachovy..neviem ci je vobec nieco tazsie od toho...takze podla mna to lahsia cesta isto nie je..mimulus: nepaci sa mi tvoje filozofovanie z dovodu ze mi to pripada nelogicke..no akoze podla mna ked sa zabijes tak si zomrel a ja neverim na ziadnu reinkarnaciu a podobne hovadiny..verim iba na to kedze verim v Boha ze ked sa Boh rozhodne si ta povolat k sebe tvoje telo nebude uz dalej ale tvoja dusa bude nesmrtelna takze akoby si ani nezomrel a zijes naveky vekov

Mimulus

Nie lepší len ľahší :D A čo ak samotná samovražda a ten výber ešte nie je úplné dno...čo ak je dno od tohoto stavu ešte veľmi ďaleko???

kamoska_

lebo, ako som pisala, z kazdeho hovna sa da vyhrabat, len nie kazdy je toho schopny a uprimne, podla mna je samovrazda ta jednoduchsia volba.

kamoska_

pozri, ja nie som ziaden zastanca samovrazd ani nicoho podobneho, ale ked sa pre to clovek rozhodne predpokladam, ze sa nachadza v tak hranicnej situacii, kedy vidi smrt ako lepsi vyber, nez to, z coho nie je schopny sa vyhrabat.

kamoska_

ano, spachali samovrazdu, ale ja si myslim, ze on to myslel tak, ze ako mozes vediet, ze to nebolo to lepsie z toho, co bolo na vyber.

gggg

tak ako neviem ci zijes na planete zem ale vela pripadov sa stalo takych ze ked boliiii ludia na dne inak ot uz riesit nevedeli a spachali samovrazdu...

gggg

tak asi by sme citili stastni ked sme na dne..lenze sa tak necitime...a dno sposobuje napr. saamovrazdy a podobne veci zleho charakteru..myslis si ze samovrazdami by sme sa dostali k nejakym pokladom ???

Mimulus

gggg - každý sa stále len odráža a chce ísť hore...ale rovnováha nepustí...niekto musí byť aj tam dole!
A čo ak sú na tom dne oveľa väčšie poklady a krajší svet ako nad hladinou???