Akú najväčšiu chybu ste spravili..?

Mimulus

Ešte si polož otázku či je správne takto uvažovať?...Ja osobne uvažujem takto. ten kto si myslí, že robím chyby tak má to čo spravím ako chybu zafixované vo svojich návodoch, ktoré mu vštepovali už v detstve alebo ktoré si vytvoril.
Čo znamená veta ,,nie je arogantné takto uvažovať,,?

A prečo? Podľa teba si urobila chybu ale opýtam sa ťa to takto. v tej chvíli keď si to urobila tak si vedela že je to chyba a držali ti ruky a nohy a aj ústa aby si to urobiť nemohla? A ešte jedna otázka...ak by si to mala zopakovať..zmenila by si to nejak...to je úplne jedno čo ale zmenila?

Mr. Modesty

chyby robim kazdy den,
vcera som rozbil 1 hrncek :(
blby neporiadok :D
dnes som spalil viac benzinu ako som planoval, a teraz neviem ci mam dost dojazdu aby som natankoval, i ked to mam len 200metrov :D asi zoberiem nejaku 2litrovu pet flasu..
chyby, ako ste si mohli vsimnut, robim aj gramaticke (a stylisticke)..
uz aj tie znaky " Opíšte znaky Opíšte písmena z obrázku vľavo " opisujem chybne..

ale to, ci som spravil chybu s vyberom skoly, lebo som ju nedokoncil, to je uz len uhol pohladu a vysoko relativne.. je velmi otazne, ci by som dopadol lepsie ak
1. by som skolu dokoncil
2. by som si vybral inu alebo ziadnu skolu
3. blablablaaaaa

ak idem na skolu, z ktorej ma vyhodia lebo zly prospech, ale stretnem tam zivotnu lasku o 1 den neskor, ako vyhodnotim volbu ist na skolu ako chybu, tak o com to potom je? potom zrazu zmenim uhol podhladu, alebo stale je to chyba?
znamena to, ze vdaka chybe som si nasiel super zenu do zivota?
ak ano/nie tak stale - chyba je len relativna :D a podla mna sa da zhodnotit az 1 sekundu pred smrtou a aj keby - neda, pretoze nikdy nebudem vediet, co by bolo, ak by som zvolil inak, ak by som do skoly nesiel a zostal doma a uzivla si zivot, tak mohol ma zrazit napriklad mamut ..

Mimulus

Presne :) Robím len rozhodnutia. Podľa mňa správne...podľa iných buď správne alebo sú nazvané chybou. Podľa toho aké má kto návody a čo si v živote prežil.

Mimulus

Máme odlišné názory. A?

Ja som tým len chcel poukázať nato, že všetko čo som kedy spravil bolo len a len moje vlastné rozhodnutie a ja napriek všetkému ani jedno zo svojich rozhodnutí nepovažujem za chybu a nikdy ani nebude! Tak som to jednoducho v danej chvíli cítil a zachoval som sa tak ako som vedel a urobil len to, čo bolo podľa mňa správne. A nikdy som to neľutoval...pretože to podľa mňa nebola chyba.

poPotvorka

viem a uvedomujem si ze chybu nevratim spat ,preto je zbytocne umarat sa a lutovat na tym, co sa stalo .. poucim sa a idem dalej
este nieco ?