Akú najväčšiu chybu ste spravili..?

tamaraa

Chybu robí každý jeden jedinec na tejto planéte bez ohľadu veku.,teda nesprávne rozhodnutia..lebo učíme sa celý život.
Skôr si myslím,že starší ľudia si myslia, že už nerobia chyby lebo sú už dosť múdry..a tí mladší sa majú ešte čo to. Preto ak stretne staršia osoba mladšiu trebars s rozdielom 5-10.rokov..jasne že ten mladší robí chyby, starší už nie.
A je pekné ak človek vie prijať aj kritiku od iných a prizná si..ano bola to chyba, to čo som spravil nebolo správne.

poPotvorka

nie ,nezmenila by som svoje rozhodnutia.... ok Mimulus, zaujimova uvazujes i ked ja mam no toto svoj nazor ,no na druhej strane si mi trosku poodhalil tvoju logiku :))
ja obcas aj zaklamem ,ale len preto ,aby som neublizila ... cize si uvedomujem ,ze robim chybu ,ale obcas to proste inak nejde ..... to tu nikto neklame ?

Mr. Modesty

cize chyba sa da povazovat za chybu jedine ak hodnotime udalost v uzavretom priestore, tj. bola chyba ist na tu skolu Z pohladu CISTO "mal som sem ist pre presne a jasne stanoveny ciel"?
ano bola..
ale z dlhodobeho hladiska to chyba nebola, pretoze ma to rozhodnutie nezabilo, len mozno nasmerovalo niekam, kde som neplanoval byt, lenze to nemusi byt nutne horsie miesto, ako to, kam som ist planoval..

bola chyba ze som isiel na toto forum? hned v prvej teme ma vysmiali, ze si robim haluze, aj ked to bola vana tema :D
nuz.. otazne je, co mi toto forum dalo a co mi zobralo..
zobralo mi vela casu a nervov, teda skor dalo mi to vela nervov.. a co mi to este da neskor, to uvidim neskor.. (tj. dat mi to moze nieco, aj ked si sem absolutne zablokujem pristup a nikdy sem nepridem, lebo niektore veci maju len dlhsiu odozvu :D )