Vekový rozdieľ

daioscaosi

Lulita Zjavne si moj nazor nepochopila. 90% je samozrejme, ako hovoris, presne takych zlatokopiek. Chcem ist uz do vlastneho byvania, sama si nan zarabam, aj ked je to zalostne malo ,mam 19 , narozdiel od sestry ktorej z rodiny pomohli finance ma uz postaveny dom, aj auto nove. Nechcem teraz aby si kazdy myslel ze co som ja za chudiatko co vsetko robit musim. Ale sama viem, ake je to zarobit si "vlastnými" rukami na existenciu. Aj ked sama som si este na vlastne byvanie nezarobila. A hrdost mi to nedovoli ist inou cestou. Ja som chcela poukazat na tu emocionalnu stranu vztahu, ze nejakym sposobom, asi tym, ze som vyrastala bez otca, potrebujem vo vztahu partnera ktory by mi ho tak trochu nahradzal. A s tym si nepomozem, Su to moje pocity a toto vsetko presne citim pri starsom muzovi. Proste som taka aj ked sama som nemala starsieho partnera a zrejme mat nebudem. Vlastne ja sama som v tomto "amater" nemam skusenosti zo vzťahmi, mala som len jeden ale aj to je uz k inej teme.
Dobre sa citim pri starsich, lepsie ako pri rovesnikoch. A samozrejme ze su nezreli, tak isto ako aj ja, to je normalne ved maju tolko co ja. Ale moje pocity viem tazko ovplyvnit. Tak len tolko. :-)

Sammyy

Otazka na muzov.
Co vy vlastne od nas chcete?
Ked ma zena starsieho, alebo bohatsieho automaticky je zlatokopka ktora sa o seba nevie postarat
Automaticky ked je zena uspesna, bohata, chlapi od nej utekaju, vraj sa boja uspesnych zien.
???
od prirody je dane, ze mus sa stara o zenu, zena sa stara o deti a o domacnost, muz ich zabezpecuje. Nehovorim tu o lux. dovolenkach a domoch, ale co je na tom zle, ked zena od muza ocakave ake take zabezpecenie?
To zavidite tym starym mlade zabky lebo sa sami o ne neviete postarat???

Lulita

tak vies vacsina tých starisch chlapov ma doma manzelky a samozrejme je imponujuce a lepsie mat v posteli mladu ako staru, ja ich uplne chapem :)))

Lulita

daio - kazdopadne, aj ked neberiem zlatokopectvo prvoplanove - lebo vidim, ze teraz pises, len ake je to zo strany mladej zeny, ktora ma stareho partnera, tak si myslim, ze vzdy v podvedomi tak musi byt to, ze sa citi bezpecne ak ma financne zabezpeceneho a proste aku taku istotu v tom materialne....lebo co sa týka veku tam nejaka istota nie je do buducna aj ked aj mladi umieraju a bla bla, ale je uplne jednoduchsie a pohodlnejsie spat v byte bez hypoteky a s nasetrenou kasičkou, ako si budovat vlastne a na to sa vacsina pipiek chyta, aj ked budu bachorit o zamilovanosti a o tom, ako su v ich veku "nevyspeli" jedinci

daioscaosi

sprosté reci maju aj moji rovesnici, staci ist niekde niekam, von, na disco. Ide o cloveka nie o vek. Len ked to povie mlady tak sa to nestava sprostou recou, ale zvadzanim. Mlady maju na to pravo lebo su v mladom veku a maju pravo na mlade atd Dakujem neprosim.

daioscaosi

Lulita ??? Vsetci idu do jedneho vreca :-) Aj ked vacsine ide len o peniaze a myslim ze to zbadas na prvy pohlad. Ale nie kazdy potrebuje do vztahu to iste. Niekto skratka potrebuje pocit bezpecia, niekho, kto by sa spraval k zene s uctou a pochopenim. Atd atd. A ja to vidim len na starsich. Mozno mam cudne predstavy o vztahu, ale mna len o com pocujem, co som zazila. Ako sa divam na tento svet, co ma vsetko ovplyvnilo. A ver ze to nie je dobry pocit, ked vies, ze rozumny muz v zrelom veku by si nikdy nezacal s mladou zabou. Cize s pocitom, ze to tak nikdy nebude.
ako tu uz bolo povedane vacsina tu ma viac penazi ako priemerny 40tnik dnes sa zamestnavaju iba mladi tak sup sup naco tu hrame to divadlo na starsich ked mozeme mat aj mladych, aj peniaze .

Lulita

daio...

ver tomu, ze ten 50tnik by sa do 60tnicly nezamiloval, jasne, ze mu imponuje mlade masko, si pamatam ako som brigadovala v 17tich a ked sme isli na colu po brigade tak ulisní 50tnici po nas slintali a volali nas kade take, ze im trápne nebolo, ale tak nasli sa vseliake baby...ktore za roztiahnutie noh dostali vylet lodkou :)))

daioscaosi

ja nie som zakladateľka temy.

Mr. Modesty praveze dieta HLAVNE ma pravo na obidvoch rodičov a sama viem, ake to je, ked nie je kompletna rodina. A dnes je doba, kedy su obidvaja rodicia a aj tak sa detom nevenuju. Preco? Pretoze sa venuju len sebe. Kariere, praci a pod. Tak podla mna toto je egoisticke. "ale mam ja pravo pokazit zivot nejakemu dietatu, lebo som egoista a nenazrany chrapun ?" nenazrany chrapun to som si cim zasluzila? za toho staršieho partnera ktoreho ani nemam? Dieta moze mat aj neviem akych uzasnych mladych rodicov. Partnera si nevyberam podla toho, aby sa vladal starat o deti, ale podla toho, ci s nim chcem byt. To som uz hovorila. Neviem, co bude pre dieta horsie, mat dobreho starsieho otca alebo mladeho otca ktory nan kasle, kasle na mamu, na rodinu ale je mlady to je hlavne. A takto sa pristupe aj ku vztahu starsi-mladsi kazdy ci povie no co, mlada sa zabezpecila a stari ma mlade masko. A nic sa viac neriesi. Ale kolko vztahov zalozenych na sexe poznam medzi rovesnikmi nebudem menovat.
Lulita "mna by zaujimalo, preco tu nikdy nie je tema, ze chlap 25 rocny chce 50 rocnu" na co by aj? ved oni mozu mat mlade masko bez toho, aby sa o nich hovorilo v zlom. "Ved to mladi nerobia, to len starsi su taky." Pretoze dnesna doba vychovava uplne zdeformovane predstavy o vztahu a casto krat su to mlady, ktorym ide iba o sex tak na co by sa zapodievali nejakou 50r? Tu to vidno.