pomozte2

Príspevok v téme: pomozte2
ju

ak mavali aj tvoje deti laryngitidu, ak si vies spomenut co si robila okrem zvlhcovania vzduchu a masti na hrdlo, brali antibiotika, ako dlho to moze trvat bez antibiotik,/ samozrejme ak to neprejde do nejakeho strasneho stadia ze budeme musiat volat lekarsku pomoc/a prejde to vobec bez nich, a co myslis kedy by zase mohla ist do skolky, asi by som sa tiez mohla poradit s lekarkou

Alternativa

Ajaj, aj to patri k detom. Drzte sa. No a trochu reality : po kiahnach zvykne byt u dietatka zoslabena imunita, pocitaj tak nejako po tichu s tym.

alti

A mojim detom dobre robil aj kalciovy sirup. Prve razy sme dostavali ATB, neskor, ked boli vacsie a zachytili sme laryngitidu v zaciatku, tak to islo zlikvidovat aj bez ATB. Cca v 10. rokoch tato dg u nas skoncila. Drzte sa

colina

Dcérka mala prvý záchvat ako 2mes.Nevedela som čo sa deje.Nepomáhalo vlhkčiť vzduch,maste na hrdlo.Záchvaty mavala asi 2krat do mesiaca čiže mala som čo robiť.
Vybrali nám mandle a od vtedy je ok. Je však astmatička ale už dlho nemala zachvat až tento rok a to sme skusili vysadiť liečbu. Trvalo asi 2mesiace kym sa spamatala ale pridali sme jej IMUNOGLUKAN. Za 3 dni sa jej aj hlas napravil.

aljoska

Akonáhle som zistila,že začína chalanom laryngitída tak som im dala užit za malú lyžičku oleja alebo mlieko s lyžičkou masla a ku tomu hore spomínané veci.Od začiatku vykurovania som dávala nie zvlčovače ale pekáče s vodou na radiátor a do toho trocha eukalyptového oleja,na lepšie dýchanie.

tereza1978

moja dcera mala laryngitigu do troch rokov.potom nam krciarka poradila vybrat oboje mandle a bol pokoj.zostala vsak alergicka