sex:::

cica

ja mam za sebou xxx sexov a aj mne sa stalo po burlivej noci,ze mi slabucko tiekla krv,ine to je po riadnej pecke a ine to je ked mas jemny sex...tam by nemalo dojst k mechanickemu poskodeniu posvy,v tom pripade ti radim zajst za gynekologom...moze to byt uplnre iny problem

heha

to sa stava,ten stres: prvykrat to neslo,druhy konecne,dufam,ze teraz sa zopakuje ten druhy a nie ten prvy...ale co ak to bude tak ako prvykrat?? A uz je to tu!!

cmuk

lili007 ved som bola uvolnena....ale tomu nechapem ze predtym to slo a teraz tak ako na zaciatku dosiel mozno do polky a bolelo to tak sme skoncili....dakujem za rady a ak nieco este mate kludne napiste vzdy si to rada precitam...

f

ahoj ja som sa tiez nemohol dostat do priatelky po prvy krat.podarilo sa to asi na 10krat alebo aj viac.aj to pomalicky,a samozrejme hned som vystrekol este som mal dnu zalud a nejaky cm,a bolo po milovani:))

lili007

Cmuk, asi trochu neskoro ale predsa...aj mne sa to stavalo...potrebujes nejaky zvlhcovac,vazelinu...je na to kopa pripravkov a este sa uvolnit...prajem kopu zabavy