Kde robim chybu?

Príspevok v téme: Kde robim chybu?
MojaPrezyvka

Moj problem:

Mam 165cm a 51-52 kil stale mi to skace. Kazdy den sa rano korculujem hodinu - vo vysokej intenzite. Niekedy chodim aj podvecer.
Moj jedalnicek:

Ranajky - 2 lyzice ovsennych vlociek, 2 lyzice psenicnych otrub, za hrst mandli, skorica, lanove semienka, med, trocha kokosoveho oleja a zalejem horucou vodou.

Desiata - vacsinou ovocie (melon, marhule, broskyne atd..)

Obed - salat z rajcin a ladoveho salatu k tomu bud kuracie maso na kokosovom oleji alebo tuniak vo vlastnej stave..alebo si to dam so sosovicou ci fazulou, pripadne salat s tofu. Robievam si aj polievky sem tam

olovrant - balkansky syr s rajcinami..alebo ovocie

vecera - to iste co obed

Zo stravy som vylucila chlieb, cestoviny, ryzu a zemiaky(vylucila som ich pred 3 mesiacmi kvoli tomu ze som isla na operaciu, nemohla som po nej sportovat par tyzdnov a nechcela som pribrat).
Ako prilohu mam zeleninu. Nejedavam bravcove ani hovadzie maso len kuracie uz cca 9 rokov. Z "masa" jem len ryby, krevety, tuniaka v konzerve a sem tam to kuracie maso.

Takto sa stravujem a sportujem cca 2 mesiace...schudla som LEN jedno kilo!!! Ani za nic to nejde pod tych 50 kil proste...ja uz neviem co mam robit. Som zufala, sladkosti nejedavam, nahradzam ich ovocim ani zmrzliny ani nic...ked vidim ako moji kamarati, priatel laduju do seba a ja si stale odopieram a nema to ziadne vysledky je mi do placu!!!
Ked vidim co niektore baby jedia, vobec nesportuju a maju ploche brucho a tensie nohy ako ja tak som z toho uplne frustrovana:(

Vcera a dneska to na mna dolahlo a normalne som sa prezrala sladkostami a chlebom..teraz mi je zo seba zle, citim sa velko:( Neviem uz co mam robit.
Rozhodla som sa ze to korculovanie si od zajtra zvysim na dve hodiny rano a podvecer si dam tristvrte hodinu - kazdy den. Uvidim ake to bude mat vysledky. Prosim, ak sa tu do toho niekto rozumie a vidi ze robim niekde chybu..skutocne prosim poradte mi. Dakujem.

Maoam

no tak povedz mame, nech to nekupuje, ja viem, ze je to tazke, ked to mas rada, tak to jest mozes, ale proste nie denne, chapes, lebo potom mozes ist denne korculovat ako blazniva tri hodiny :D, ked z toho naberas (co uz vies)

tieto lepkove veci su beztak kriz, z tych sa nabera najrychlejsie...

idealne by bolo, keby si bola celiatik, co, alebo aspon mala intoleranciu :D

MojaPrezyvka

Maoam

Ale ked ma prepadaju stavy totalenj beznadeje, ze mam chut dat si pizzu, chleba, cokoladu..doma toho mame plno lebo moja mama sa napchava a nechce pochopit ze to NEMA kupovat a ja sa proste nato pozeram obchadzam to, vonia mi to ale trpim..aj teraz placem. Ja uz neviem co mam robit

Maoam

Prezyvka, vsak ja viem, ze nie si hlupa, ale si neista (ako pises, psychicka zalezitost). Vyraz - preskocilo ti, hrabe ti je mysleny samozrejme mierne humorne a nie negativne. Co mas robit, aby si sa 'udrzala'? Sportuj. A tie veci s lepkom jedz - obcas - . Sladkosti su beztak nezdrave, nahrad surovym ovocim. Pi vela vody a mas vystarane.

MojaPrezyvka

Maoam

no, myslim si, ze inteligencne som natom velmi velmi dobre..skor mam niekedy pocit ze zijem v spolocnosti blbych, prihluplych ludi. To, ze som nespokojna s tym ako vyzeram, to je skor o psychike.
A velka vec je, ze som skor nespokojna s tym, teda stve ma to, ako sa musim OBMEDZOVAT aby som vyzerala aspon ako - tak dobre.
Preto som chcela zistit, co mam robit preto, aby som si aspon udrzala tychto hlupych 51 kil a popritom si mohla dopriat aj sladke aj chlieb alebo napriklad ked sa ideme kupat tak si vsetci kupia langos a ja ako taka koza tam hryziem salat.

Maoam

baby, neblbnite, vidite, ako ste ohrozene PPP....budu z vas trosky, snad tak skoncit nechcete

Prezyvka, na tvoju vysku je stehno 50cm tenke, tak nesal viac, mas dobre nastavene zrkadlo? ci ti uz preskakuje z toho celeho a zacinas sa vnimat totalne nerealne....

Nechcem ti zle, ale nechcem, aby si skoncila ako PPP-pacientka, dose*ies si celu mladost a mozno cely zivot. To ti zato nestoji, musis vyzerat uplne super, tak neblazni a venuj sa produktivnejsim veciam (studium, buducnost....).

MojaPrezyvka

Maoam

tak nieco natom bude lebo ked som sa nehybala a jedla ako sa mi pacilo, tak som mala vahu tak od 56 do tych 58 mi to kolisalo..a to som fakt jedla naco som mala chut a skoro ziadny pohyb. Ale hentak uz vyzerat nechcem proste, to som bola ako maly tucny sud a stale som nosila vysoke stekle aby som si zostihlila nohy, teraz stekle skoro vobec nenosim lebo uz to s tymi nohami neni take katastrofalne a tie stekle su veru riadne nepohodlne. No uvidim co prinesie tento moj novy rezim rano denne dve hodiny korculovanie..aby som si aspon sem tam mohla dat enjaky chlebik s dzemom alebo medom ach:(

S tym grcanim u nej to urcite nehrozi ona ma proste asi taky metabolizmus, zje co jej chuti a neriesi a je ako taka muska...s tym grcanim je to u mna horsie, bolo take ked som sa natlacila cokoladou, dosiel pcoit viny a bezala som na wcko ale vystupnovalo sa to jeden krat ze som grcala 5krat za den a vtedy som si povedala stop ci niesom normalna..a drzim sa, ked sa teda zdravo stravujem podotykam..

Laura93

ja mam 21 rokov. A ako vyzera priblizne tvoj jedalnicek? Kolko zvyknes sportovat a ako dlho?

Maoam

MojaPrezyvka: takze spät k tvojej povodnej otazke, kde robis chybu:
chybu robis v tom, ze mas nerealne poziadavky na seba samu, neviem kolko mas rokov, ale uz ked si si dala aj zväcsit prsia, ruka v ruke s tym idu aj dalsie veci - celkova nespokojnost s tym, co ti priroda nadelila za cenu zdravia...

tvoje telo ma zatial este viac rozumu ako ty, prepac, nechcem ta mentalne degradovat, ale skus dojst k rozumu a prestat s nerealnymi predstavami a poziadavkami na seba, prestan sa hlavne POROVNAVAT a dokym si zdrava, vaz si toho - lebo potom bude neskoro plakat a davat vas zasa dokopy stoji strasne vela casu, prachov a nie vzdy to vyjde

Maoam

no ved vravim, ze kopirujete kamosky....Prezyvka a co ty vies, mozno tu pizzu ide vygrcat, ale ty si myslis, ze moze zjest vsetko a ma 48kg aj s topankami

Laura - no super, 48kg za cenu hormonalnych zmien do tej miery, ze ti vypadla menstruacia - a bohvie co este sa v tele dokafralo.......ach baby, majte rozum!!!!

a nemeditujte nad tym, ci mate lytko 32-35 ci 35,2 cm.....to je uplne normalny obvod a u sportovkyn obzvlast