salmonela

milyy

dobry den,
moje 17m dieta ma prave zistenu salmonelu.prosim ako pouzit ten Horkac pre tak male dieta?predaju mi ho vobec v lekarni?dakujem.milka

RNG

Horkac(GSE), koloidne striebro a probiotika.
Salmonela v zaludku sa da za par minut znicit niekolko lyzickami koloidneho striebra.
Ked ale prestupi do criev, koloidne striebro je menej ucinne-teda jeho ionicka zlozka.
Ked dojdu horucky, vtedy je crevo uz zakolonizovane salmonelou a treba ju vynicit v celom tele
Nastastie na to staci dost mala koncentracia citricidalu(6-50 ppm)
www.biochemresearch.com
Liter silneho horkaca(60 kvapiek/liter, koncentracia 1000 ppm)postupne vypity by mal prinest 50 kg telo na priemernu koncentraciu 20 ppm, v crevach a krvi ovela viac-docasne. To by malo teda znicit salmonelovu nakazu velmi rychlo.

majkas

moj brat, ked bol v stanovom tabore, po par dnoch zacal zvracat a bolo mu hrozne zle. najprv si myslel, ze od horucavy, ale napokon ho sestra doviedla rovno k lekarke a ta povedala, ze dostal salmonelozu. pichla mu injekciu a povedala, ze ak sa mu stav zhorsi (bol malatny, ako otapeny), tak ze ho vypise hned do nemocnice. ale odporucala mu cierne uhlie a vela vody, aby vypil. bol unaveny (asi aj od injekcie), a tak prespal niekolko hodin. ale ked sa zobudil, citil sa lepsie. a uz sa mu to chvalabohu nevratilo.

megi-n

bola som v cukrárni s ďeťmi...každý sme si dali niečo iné...môj najmladší syn krémeš.... o pár hodín začal
vracať,mal hnačku, teploty skoro 41C...neudržal sa v ňom ani glg vody čo vypil...dodatočne sa salmonela potvrdila a na hygie nám povedali,že už s tej cukrárne majú hlásených pár prípadov...len neviem prečo ju nedali zavrieť hneď ....

chobotnica

Ja som salmonelu prežila. Dostala som ju zo zemiakového šalátu, v ktorom bol v majonéze zamiešaný aj sneh zo surových bielkov. A práve v bielkach sú salmonely. Pomohli mi len infúzie v nemocnici, týždeň hospitalizácie, 2 týždne diéta ako pri hnačke. Ak nevyhľadáte odbornú pomoc hrozí vám dehydratácia. Ľahko to zbadáte podľa toho, že keď sa "uštipnete" na chrbte dlani, koža sa hneď nevráti naspäť, proste ste stratili na koži elasticitu v dôsledku nedostatku vody, a vtedy už máte na mále, takže bacha.

poliewoocka

Salmoneloza je bakterialne ochorenie vyvolane salmonelou.Prejavuje sa hnackami,zvysenou telesnou teplotou a zavratmi,krcmi.Nakazit sa mozme z pokazenych,zle tepelne spracovanych alebo tzv prestatych alebo starych mliecnych vyrobkov alebo aj z masa,vajec...Momentalne je velkym zdrojom nakazy zmrzlina

RNG

Salmonelu netreba oddietit, ale co najrychlejsie znicit.
Dobry prostriedok je "horkac"(30 kvapiek GSE do pol litra vody, vypit postupne denne dve taketo davky, kym priznaky nezmiznu.Aj potom je dobre par dni pokracovat. Hned po skonceni -alebo este aj pocas neho, brat dobru silnu zmes probiotik, najdes na Google.sk pod :
doplnky, acidophilus, brevis,bifidum, helveticus, bulgaricus

luna

ak sa dostatočne nesledujeme čo prijimame ako rýchle občerstvenie hlavne v letnom období tak ju môžme preniesť aj mi aj ked o tom nevieme.prenaša sa tak ,že pripravime napr. bagetu a ak ju nezjeme hneď tak sa namnožia bakterie salmonely a infekcia je na svete.