Ach ti nezodpovedný doktori! gynekolog

Príspevok v téme: Ach ti nezodpovedný doktori! gynekolog
Dasa77

Kolegyna bola dnes u gynekologa s tym ze ma hrudkovity vytok ktory pozoruje uz niekolko mesiacov (nechapem ako moze byt tak nezodpovedna a ist az po niekolkych mesiacoch) vytok ma vraj niekotre dni ckylu zlty az zeleny a sem tam aj mierne krvavy. Dnes sa odhodlala ist ku gyn. bola som s nou a on jedine co jej spravil je vaginalne sono a poslal ju domov z tym ze "skusime zmenit Hak" a prdpisal jej nou Hak na jeden mesiac...
ona mu nepovedala nic ona si mysli ze to moze byt aj s Hak...co urcite nie
Katastrofa, my tu mame 3 gynekologov v ansom meste a vsetci 3 vysetruju podobne az sa mi rozum zastavuje

lilyianka

tak jej dohovor, že pre jej zdravie a dobro bude najlepšie ak zmení lekára a keď si nedá povedať, tak jej vec ....

Dasa77

lilyianka/ ved ja viem ze zmena Hak nepomoze dohovarala som jej povedala ze ak jej to neprejde pojde...
ja ked som brala Hak tak som mala mykozu kazdy mesiac vzdy cca 2 tyzdne pred menstruaciou

Blondula

lilyianka...aj moja lekarka je uplne super,taka kamaratska a vzdy este dlho rozpravame spolu :D inak mykoza,kvasinky su v lete velmi caste,ja ich mavam tiez a to vobec nemam sexualneho priatela :-( inak teraz mi vsetko vyslo super,takze ten vytok co som mala bol zrejme len ovulacny :P

lilyianka

zmena hak nepomôže a ak áno, tak len na chvíľu ..mala by si jej ty dohovoriť, keď už ona je taká zaslepená a tak slepo tomuto "super gynekológovi" verí ... mne keby raz (ne)urobil také vyšetrenie, tak beriem kartu a odchádzam ..ale to sa s mojím porovnať nedá ..ten hneď všetko rieši, vysvetlí, radšej urobí viacej vyšetrení ako menej a objedná radšej každého polroka na preventívku ako o rok, keď mám čo i len trošku iné výsledky, čo sa mu nezdajú ...inak mykózu som mala aj ja .. neviem či z tabletiek, určite to tam zohralo dáku úlohu ..odkedy som ich vysadila, nemusím sa trápiť každé tri mesiace s tým, stane sa mi to raz za rok možno aj to keď idem buď do nejakého aquaparku, či na plaváreň, tak sa týmto miestam vyhýbam .... a to ti ručím za to, že sa jej to znova pri novej hak objaví ..

Dasa77

Blodula/ ja nechaopem preco drzala hubu
lilyianka/ ja by som menila ja som jej povedala ona mu veri ze zmena Hka jej pomoze

Blondula

tak to je fakt sila ?? ja som bola s podozrenim,ze mam kvasinky,lekarka mi zobrala hned vytery.poslala ma aj na sono,takze som maximalne spokojna co sa tyka vysetrenia.vcera som bola akurat zaniest papiere a vysledky dopadli dobre ! inak ked si pamätam,tiez som mavala vytoky pocas uzivania HAK,pomaly skoro kazdy mesiac som chodila a furt mi volaco bolo...kompletna gynekologicka prehliadka,kde sa beru vytery sa robi raz do roka a sono prsnikov raz za dva roky ! kamaratka sa mala na to spytat,lebo je to nezodpovednost zo strany lekara ! ....

lilyianka

neurobil jej žiaden výter, nepredpísal žiadne vaginálne čípky, ja to volám schokobons? :D to je iná sila .. hneď by som menila gynekológa, na tomto vidno, že chce len zarobiť a zdravie je mu ukradnuté .... nech ide kamoška aj do iného mesta, ak to bude potrebné, ale nech si nájde poriadneho lekára ...a ona tie nech sa nehnevá, to si nevie ústa otvoriť?