Mykoza a bicykel

Príspevok v téme: Mykoza a bicykel
slniecko33

Ahojte,

pre par dnami sa mi objavila mykoza po 3 rokoch. Som z toho dost nestastna....o to viac, ze mame na piatok a sobotu naplanovany vylet na bicykloch. Budem na nom sediet cca 8 hodin oba dni. Mate s tym nejaku skusenost? Nasadila som si tabletku, cipky aj krem. Malo by ma to do piatku prejst. Ak ma to neprejde, nepojdem na bike. Ale ak ma to prejde, tak neviem, ci to risknut. Mate skusenost, ci sa vam nevratila mykoza okamzite naspat?
Nepouzivam cyk;listicke nohavice, lebo mi to pride, ze potom pokozka vobec nedycha....citala som na to rozne nazory, takze mam klasicke bavlnene nohavice aj spodne pradlo...bicyklujem od minuleho leta a este sa mi to nestalo, takze to ma vysoko pravdepodobne suvis s niecim inym. Len neviem, ci to bike nemoze este nejako utvrdit....

lucynka89

Tiež zbožňujem bicyklovanie a odkedy som si kúpila nový na www.cyklospeciality.sk tak sa v každej voľnej chvíľke vyberiem svojho tátoša prevetrať. Zároveň mám aj trošku relax od detí a pohyb-

modroocka333

to sa priklanam, mat mykozu a ist na bicykel to je tazko, to vtedy je problem aj bezne fungovat nieco este robit nejaky sport

Pivonka37

Na bicykli sa musíš cítiť komfortne, ale isto ti to nezhorší bicyklovanie..ale určite predtým výletomm ti odporúčam tento problém vyriešiť, nech si fit a môžeš si bicyklovanie naplno užit.

lencika

Ahoj neviem ci si uz vyriesila problem, ci si na ten bicykel isla a ako si to prezila, ale mne na mykozu pomahaju take tabletky od Canestenu volaju sa ze Canesten Kombi a dieta neprejde to hned ale urcite zaberu