Čo si o tom myslíte? Kedy prichádza manželská nevera?

Príspevok v téme: Čo si o tom myslíte? Kedy prichádza manželská nevera?
AJA L

Čo si myslíte..kedy prichádza manželská nevera, resp. po koľkých rokoch manželstva..?
Medzi manželmi by mala byť vzájomná dôvera..ked vyprchá, tak potom je to už zlé..
Dôvera čo sa týka mňa tak nieje 100%-ntná,, a ani nikdy už nebude. Potom ako som našla sms v mobile môjho manžela s textom..ľubim ťa, cmuk--, nedá sa.
Manžel mal istu kolegynu z práce, ktorá mu občas zavolala,,vraj všetko len pracovne. Aj ked odišiel z tej práce,,lebo som mala pocit, že je tam, alebo mohlo by byť niečo viac..trocha ma to uspokojilo,,že bude fajn. Ale zistila som, že ona mu vola...a čo môže chcieť...??, dokonca včera synátor povedal ocinkovi, že ma na mobile neprijatý hovor od AJA L..tak ma to poriadne, že zobralo. Prečo mu asi volá, čo od neho chce.
čo ak je tam láska,,bud vzájomná, alebo z jednej strany, čo potom..
Mužom sa nedá veriť,,lebo ja mám pocit, čo sa týka žien, že všetko čo povedia je samá lož..muži klamu, alebo sa už taký narodili..
Je to trochu blbý pocit, žiť s vedomím,,že máte doma muža, ktorí síce je s vami, stará sa a tak...ale čo ak je aj s niekým iným...
A prečo s tým ja nič nerobím?..už som mala 2-3.krát vruke mobil, že jej zavolám, ale potom stále zlyham..a prečo?..lebo sa bojím! Strach je silnejší ako ja, bojím sa, že z toho budú problémy, bojím sa že to čo si ja myslím, by mohla byť pravda....atd..
..
Čo si o tom myslíte?..alebo ako by som mala konať..

AJA L

Ema..ved som videla sms s textom...miláčik ľubim ťa, cmuk..

Alebo sa tak hrajú dospelí? nie..

ved dôkaz je namieste..

AJA L

M..nesuhlasim. Tak potom som prva, ktorá to vie. A je to celkom jednoduché. Ved predsa vieš kto ti klame, ved to sa da vycítiť...ak toho človeka poznaš dlhšie, nie krátko.

AJA L

Nemôžem dôverovať ak ma raz sklamal...
aj ked som to nejak prekusla..ked som znova videla hovor na mobile, neda sa...
A aky máme vzťah?..v celku fajn, snažim sa trochu inak konať, myslieť,..aby neprišla nejaka ta búrka,,..a či sa milujeme? ano
.
.
Ak mi niekto klame, viem o tom..viem toho človeka odhadnúť,,a prečo je tomu tak??..preto, lebo ma daný človek nepozná dosť dobre, alebo pôsobím nejakým tým dôjmom, neviem...no v skutočnosti som osoba, na ktorú je spoľahlivosť, viem si vážiť ľudí, priateľov...Len niektorí to vomne nevidia, ....asi tak

Agnes998

AJA L a skusala si sa o tom s tvojim muzom porozpravat, co ti povedal? mala by si mu urobit poriadny cirkus, na muzov na ktorych neplati dobre slovo toto plati urcite, ak uz ta nebude podvadzat preto, ze si ta vazi, ze ta ma rad, tak ta nebude podvadzat aspon preto, ze nechce doma cirkus.

Agnes998

mimulus ako nehnevaj sa ale ty mas niekedy blbe nazory, zato, ze tebe manzelstvo vobec nevyslo a ze sa s manzelkou neznasate a nedoverujete si tak to nemusi znamenat ze vsade to tak musi byt. preco sa vlastne nerozvedies ked mas tak zle manzelstvo, obom by vam bolo urcite ovela lepsie! kolko mas vlastne rokov ked si 10 rokov zenaty, 30, 40? obaja mate este sancu stretnut partnera, s ktorym vam bude dobre!

ema123

Cítiš ohrozenie manželstva. Nedôveruješ. A čo tvoj vzťah s manželom? Ste si ešte blízki? Milujete sa? Je o čo zabojovať?

AJA L

omg..nie všetky ženy su schopné opustiť rodinu.....Nemyslím si ak matka ktorá nadovšetko miluje deti, žeby toho bola schopná...
A že muži podvadzaju...nič nové pod slnkom,,lebo si o sebe myslia, že to môžu..lebo muž je viac ako žena....toto si o sebe myslia..