Čo si o tom myslíte? Kedy prichádza manželská nevera?

Príspevok v téme: Čo si o tom myslíte? Kedy prichádza manželská nevera?
AJA L

Čo si myslíte..kedy prichádza manželská nevera, resp. po koľkých rokoch manželstva..?
Medzi manželmi by mala byť vzájomná dôvera..ked vyprchá, tak potom je to už zlé..
Dôvera čo sa týka mňa tak nieje 100%-ntná,, a ani nikdy už nebude. Potom ako som našla sms v mobile môjho manžela s textom..ľubim ťa, cmuk--, nedá sa.
Manžel mal istu kolegynu z práce, ktorá mu občas zavolala,,vraj všetko len pracovne. Aj ked odišiel z tej práce,,lebo som mala pocit, že je tam, alebo mohlo by byť niečo viac..trocha ma to uspokojilo,,že bude fajn. Ale zistila som, že ona mu vola...a čo môže chcieť...??, dokonca včera synátor povedal ocinkovi, že ma na mobile neprijatý hovor od AJA L..tak ma to poriadne, že zobralo. Prečo mu asi volá, čo od neho chce.
čo ak je tam láska,,bud vzájomná, alebo z jednej strany, čo potom..
Mužom sa nedá veriť,,lebo ja mám pocit, čo sa týka žien, že všetko čo povedia je samá lož..muži klamu, alebo sa už taký narodili..
Je to trochu blbý pocit, žiť s vedomím,,že máte doma muža, ktorí síce je s vami, stará sa a tak...ale čo ak je aj s niekým iným...
A prečo s tým ja nič nerobím?..už som mala 2-3.krát vruke mobil, že jej zavolám, ale potom stále zlyham..a prečo?..lebo sa bojím! Strach je silnejší ako ja, bojím sa, že z toho budú problémy, bojím sa že to čo si ja myslím, by mohla byť pravda....atd..
..
Čo si o tom myslíte?..alebo ako by som mala konať..

adipexstart

ako povedal jeden chlap svojej manzelke :nebudem predsa zrat kazdy den to iste maso!to jej povedal ked ho prichytila s milenkou.

Fleur-de-lis

A k tvojim deťom,
neviem aké sú staré. Ale pokiaľ sa pred nimi hádate, a deti vidia cítia, že medzi vami nie je dôvera, že ten vzťah proste nefunguje, že jedne ubližuje druhému, tak už ich to poznačilo.
A možno by nebolo od veci, sa v určitom čase s nimi porozprávať, a povedať im, že nie všetky vzťahy sú nevydarené. Že vaše manželstvo nie je obrazom všetkých vzťahov.
Ľudia sa totiž často dívajú neskôr na svoje vzťahy cez "filter" rodičovského vzťahu. A niekedy trvá príliš dlho kým si uvedomia, že to ako vnímajú partnera je poznačené tým aký bol ich otec či matka. Lebo ich otec reprezentoval všetkých mužov a matka všetky ženy.
Ale to ako sa správal "môj" otec k mojej matke nepredurčuje to ako sa bude správať môj priateľ/manžel ku mne. Ale ak si to neuvedomím, tak to v jeho správaní budem podvedome hľadať a aj nájdem, no to neznamená, že to čo nájdem je skutočné.

whiteamerica

a zeny podvadzaju presne v takom istom pomere ako muzi.. a na vine nie su vzdy obaja (no vo vacsine ano), takze o com to je :D

whiteamerica

tak sa podme obvinovat :D so mzvedavy kto ma viac casu a kto znesie viac.

zeny nudia muzi, ktori su prilis dobri, proste ich nudia, bez ohladu na to, ze by moli mat zivot ako z rozpravky (tj. minimum dramy, ale vela zabavy a stastny koniec)

zeny proste chcu muzov, ktori im zahybaju a ktori sa o ne nestaraju, lebo zeny su masochistky.

to je moj nazor.. :D

a chodte do prdele s tymi klise ze "urcite tam vonku je nejaka normalna"

tak schvalne, KDE ??? tel cislo ci email? teraz sa ukazte...

Fleur-de-lis

A čo sa týka tých mužov, ja som tiež názoru, že sú aj takí, čo to proste "majú v sebe". Ale tak keď si niekoho beriem, tak už ho nejak poznám, nie? A keď to bol pred tým dobrý, milujúci, úprimný manžel/priateľ s charakterom a hodnotami, tak nevere zrejme predchádzali problémy vo vzťahu a nie to, že si rád užíva...
Ja neveru neobhajujem.
Ja som len pochopila jednu vec, a vidím ju vo veľa vzťahoch, že aj keď sa ženy o muža starajú a milujú ho, tak zabúdajú na to, že pre muža je na prvom mieste to, aby bol ocenený, v určitom zmysle obdivovaný, aby mu žena dôverovala.
A veľmi veľa žien o svojich mužoch pochybuje.
Niekedy si to muž nezaslúži, aby ho žena oceňovala, ale aj žena sa správa niekedy tak, za čo si zrovna nezaslúži byť milovaná. No chce byť stále milovaná. Ak nie je, niečo jej chýba. A rovnako u muža.

Fleur-de-lis

AJA L,

no to s tým sťažovaním som myslela hlavne vtedy ak sa to sťažovanie týka jeho. Ale celkovo to muži veľmi nemusia. To ale neznamená, že máš pred ním všetko skrývať. Je potrebné mať aj dobrú kamarátku. Ženy majú inú potrebu komunikácie ako muži, a ak si žena spraví z muža kamarátku, tak to nie je najlepšie.
Jasné, že keď sa necítiš dobre, tak mu to môžeš povedať, ale keď sa necítiš dobre každý deň, tak to môže byť priveľa. Ak má žena dobrú priateľku, tak sa môže vyrozprávať aj jej, a potom je jej ľahšie na duši :)

AJA L

Mi sme sa už na tu tému dávnejšie bavili a ...on všetko zaprel (aj ked som ja mala xx dôvodov nato, že mi klame )
A položila som mu aj otázku, či chce odísť......a?..že nie,že chce mať nás rodinu.Vie že som citlivka a ľahko zraniteľná, možno všetko predstiera ako manman...len aby ma neranil.
A ja zas nechcem raniť deti, žeby sa raz naša rodina mala rozpadnuť.

Mimulus

MultiLevel - ja sa naopak nebojím len možno nerobím veci tak ako by si to naša ctená spoločnosť želala. Možno na všetko kašlem a začal som si konečne žiť svoj vlastný život kde ja budem ten šťastný. Lenže tie veci, ktoré ma robili nešťastným sú tu stále. V prvom rade si musí človek uvedomiť, že nešťastie ako také neexistuje a všetko závisí len a len od neho. Prečo som ešte s manželkou??? Naozaj neviem ale nie je to preto, že je citlivá a že by neustála rozchod. áno možno je to preto, lebo som zbabelec a bojím sa ale nikdy som v podobnej situácií nebol, nikdy som sa s nikým ešte nerozišiel, nikto sa nerozišiel so mnou a viem na 1000% že aj keby sa tak stalo tak nikoho si už nenájdem. Ťažko sa to vysvetľuje ale nie som so ženou len pre nejakú pohodlnosť alebo niečo iné. veď spolu už ani nebývame. To len aby ste boli v obraze.

Nevera je na 1000% obrazom oboch ľudí ktorí do vzťahu išli...či už toho čo podviedol alebo toho podvádzaného. Vždy je vina na oboch stranách. A preto ti radím jediné ukonči to, kým to môžeš spraviť ty...možno na to ten dotyčný čaká. Vieš ono je veľmi pekné ostať v nevedomosti a myslieť si že aký máme krásny vzťah ale čo ak to tak nie je. Prečo si tvoj manžel píše s inou? Prečo ti klame? Asi v nej vidí a našiel niečo čo si ty buď nemala alebo si to stratila a prečo ti klame...pretože ti nikdy nedôveroval. Dôvera sa nedá stratiť alebo získať. Buď tam od začiatku je alebo nie.

piktogram

Aja. Ja mam inu otazku, taku dost zasadnu.. Doverujes sebe?!

Schvalne neriesim tvojho muza, je mi to jedno. Suhlasim s Agnes, stane sa, ze aj naspokojnejsi chlap pod slnkom zahne. Preco? Lebo moze. Lebo mu to prejde...lebo, lebo. Ale to nie je podstatne. Podstatne je to, co TY. Co TY si vyberies (z roznych moznosti), co TY urobis.

Trhat rodinu? Nezmysel. O rodinu v prvom rade treba stat. A k tomu nikoho silou, volou nedonutis. Dotycny musi CHCIET sam.