Čo si o tom myslíte? Kedy prichádza manželská nevera?

Príspevok v téme: Čo si o tom myslíte? Kedy prichádza manželská nevera?
AJA L

Čo si myslíte..kedy prichádza manželská nevera, resp. po koľkých rokoch manželstva..?
Medzi manželmi by mala byť vzájomná dôvera..ked vyprchá, tak potom je to už zlé..
Dôvera čo sa týka mňa tak nieje 100%-ntná,, a ani nikdy už nebude. Potom ako som našla sms v mobile môjho manžela s textom..ľubim ťa, cmuk--, nedá sa.
Manžel mal istu kolegynu z práce, ktorá mu občas zavolala,,vraj všetko len pracovne. Aj ked odišiel z tej práce,,lebo som mala pocit, že je tam, alebo mohlo by byť niečo viac..trocha ma to uspokojilo,,že bude fajn. Ale zistila som, že ona mu vola...a čo môže chcieť...??, dokonca včera synátor povedal ocinkovi, že ma na mobile neprijatý hovor od AJA L..tak ma to poriadne, že zobralo. Prečo mu asi volá, čo od neho chce.
čo ak je tam láska,,bud vzájomná, alebo z jednej strany, čo potom..
Mužom sa nedá veriť,,lebo ja mám pocit, čo sa týka žien, že všetko čo povedia je samá lož..muži klamu, alebo sa už taký narodili..
Je to trochu blbý pocit, žiť s vedomím,,že máte doma muža, ktorí síce je s vami, stará sa a tak...ale čo ak je aj s niekým iným...
A prečo s tým ja nič nerobím?..už som mala 2-3.krát vruke mobil, že jej zavolám, ale potom stále zlyham..a prečo?..lebo sa bojím! Strach je silnejší ako ja, bojím sa, že z toho budú problémy, bojím sa že to čo si ja myslím, by mohla byť pravda....atd..
..
Čo si o tom myslíte?..alebo ako by som mala konať..

MultiLevel

mimulus, "nemas vztah", ale mas manzelku s ktorou 10 rokov spolu zijete...teda, prezivate vedla seba. Nedovolim si sudit preco je tomu tak, lebo do toho nevidim...Ale mat cosi podobne doma, tak najprv si asi urobim poriadok v tom a potom rozdavam dobre mienene rady o laske, vztahoch a podobne..Ale ako pisem, to by som robila ja "keby" :)

piktogram

vyrok od doubledog: zeny si vybudovali PR, ktore ich predstavuje ako empaticke a chapave.

ale v skutocnosti su hlavne ustupcive a submisivne.

Tak toto je potom vazne v riti, pretoze presne toto chlapi zas od zeny "ocakavaju", toto udajne na nich "miluju" (podla ich vyjadreni). Akonahle maju co do cinenia so zenou, kt. si stoji za svojim a vie, co chce... uz je z nej frigida, alebo feministka, lebo je ohrozene ich ego. Ani tak dobre, ani tak dobre.

Mimulus

A žijem čo píšem veď ak by som nežil tak by si mi nepísala, že to nemám vo vzťahu upratané...Dovoľ aby som ťa opravil ja nemám vzťah a snažím sa žiť tak ako by som chcel :)

AJA L

M...ty si nesmrtelný?? Jasne že žijeme a samozrejme, že každý pozerá hlavne na svoje potreby, ..chcela som tým povedať, že niektorí iba na svoje, nemyslím teraz nato, že budú po svete chodiť milosrdní samaritáni, ale napr. mám na mysli mužov,,že veľa krát zabudajú na potreby svojej vlastnej manželky trebars...nehovorím za seba ale všeobecne..

MultiLevel

mimulus, sory ale tvoje slova by som prijala skor od cloveka, ktory ma viac upratane vo vztahu ako ty
keby si aspon zil co pises :-)

Mimulus

Človek by mal pozerať predovšetkým len na svoje vlastné potreby, plniť si svoje vlastné sny ale nie čakať, že niekto bude od neho vyžadovať aby tie sny plnil jemu :D To kde sme...Človek sa narodil preto, aby žil a o čom je ľudský život?