Strach z mužov

Príspevok v téme: Strach z mužov
Hankaa

Dobrý deň, prosím vás je toto normálne? Čo mám robiť?
Mám 19 rokov a negatívny vzťah k mužom akoby som mala stále.
Mam za sebou jednu nepríjemnú skúsenosť, stalo sa to asi pred dvoma rokmi, ale takýto vzťah k nim som mala stále. A stále je to silnejšie a začínam mať pocit že som si úplne pokazila vzťah k mužskému pohlaviu.
Keď pozorujem mužov všetky tie ich slová, správanie a činy pôsobia na mňa chladne, násilnícky a mám s toho strach. Nechcem to tak škaredo povedať, ale prirovnávam ich k zvieratám...Zaujímam sa o nich, kým nič nepovedia a neurobia sa na nich pekne pozerá, ale len z "bezpečnej vzdialenosti".
Ako náhle cítim z ich strany záujem, náklonnosť ku mne, koniec. Strach, potím sa, trasiem sa, je mi zle od žalúdka. Hneď si to vyložím že ma berú ako sexuálny objekt, chce sa mi z toho zvracať a cítim sa ako kus mäsa. Aj keď to tak možno nemyslia, ja si to vždy tak vyložím a utekám kade ľahšie.
Momentálne nechcem riešiť žiaden vzťah. Ale pokiaľ je to nejaký vážnejší problém, chcem to začať riešiť čím skôr. Z jedného dňa na druhý sa mi môj názor nezmení, to viem, pretože som ti to už veľakrát povedala a nestalo sa. Ďakujem za odpovede.

Aja02

Presne viem ako sa cítiš. Som taká istá. Trikrát ma muži pozvali von, trikrát som utiekla, a to nemyslím obrazne, ale reálne. Ja som sa otočila a utekala. Niekedy si myslím, že skončím sama ako prst.

htherapy

Hankaa,

zrejme prave ta jedna neprijemna skusenost v tebe vyvolava neprijemne pocity spojene s muzmi. Kedykolvek sa objavi muzska prilezitost, zacnes citit neprijemne pocity, zrejme podobne ako pri tej skusenosti, o ktorej si pisala. Akukrat, ze kazdy krat sa tie pocity stanu intenzivnejsie. Pokial chces, napis mi na email v nojom nicku.

ta3

si dievca moralnych zasad, Tvoja prva skusenost s muzmi nebola prijemna a mozno si len obklopena nie spravnymi chlapcami, ano, povacsine im ide iba o to, aby dievca dostali do postele, preto mas z nich take pocity ake mas, ale nie su vsetci rovnaki a ked stretnes spravneho chlapca, Tvoje pocity voci muzom sa uplne otocia, netrap sa, nie si nenormalna, to iba svet okolo Teba je amoralny, ja ked som bola rozvedena a cele roky sama, vkuse ma balili zenati muzi, ktorym pravdaze islo iba o prilezitostny sex, neslo im do hlavy preco sex odmietam ked som dlho sama, zaslo to az tak daleko, ze som tiez zacinala rozmyslat ci som normalna, dnes to bezpecne viem, pravdaze som bola normalna, to len ti vsetci muzi co ma chceli iba do postele neboli normalni